Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie nic się podoba. jak tak dalej pójdzie i nic się nie zmieni w polskiej (w tym lubelskiej) demografii to za 30, 40 lat na dzisiejszym LSMie czy Czechowie, na terenie dzisiejszych blokowisk bedą grasowały lisy i szczury. Czeka nas krajobraz z byłego NRD, opustoszałe blokowiska, w których nie będzie nikt mieszkał. Szkoda, ale każdy ma to na co załużył...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TBV kupiła grunty pod budowę domów a nie po to aby park tworzyć dla "obsrajpiesków".
0
tragedia, będzie jedno wielkie blokowisko, żadne warunki do wychowywania dzieci, dla osób starszych i nie tylko, powinni tam zrobic park
0
W Lublinie nic się podoba. jak tak dalej pójdzie i nic się nie zmieni w polskiej (w tym lubelskiej) demografii to za 30, 40 lat na dzisiejszym LSMie czy Czechowie, na terenie dzisiejszych blokowisk bedą grasowały lisy i szczury. Czeka nas krajobraz z byłego NRD, opustoszałe blokowiska, w których nie będzie nikt mieszkał. Szkoda, ale każdy ma to na co załużył...
  Niestety ale to smutna prawda!
0
Ludziom przeszkadza ze bloki tam będą. TBV ma kasę to kupił grunt i robi co chce. Jak ktoś chce tam zrobić co innego to czemu sam gruntu nie kupił. Proste
0
ja też protestuję, gdzie teraz będę wysrywał mojego wilczura? Niech prezydent mi na to pytanie odpowie.
0
zebrano bardzo mało podpisów co oznacza ze mieszkańcy Czechowa chca uporządkowania tego miejsca
0
Inwestor bedzie odpowiedzialny za infrastrukturę i podejrzewam ,ze nasze tbv wywiąże się z tego zobowiązania i doprowadzi do porządku górki
0
protestuję przeciwko protestom!!!
0
Jeżeli ktoś kupuje grunt pod park to czemu oczekuje, że pozwoli mu się budować bloki. Przecież to nielogiczne i nie powinno mieć miejsca.
0
W końcu  może  będzie  porządek  na górkach  czechowskich ....co  przeszkadzają Wam bloki  w poblizu  uporządkowanych  górek?
0
A wybudowac tam 10 pomnikow i kosciol i bedzie spokoj.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: