Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MARYSIA mam ochotę dać Ci w zęby GNIDO.......  Robert był wspaniałym człowiekiem i świetnym nauczycielem!  Jak śmiesz ZASRAŃcu  pisać takie komentarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę podać link do tego tekstu   Nie da się, bo DW wpisy z linkami uznaje za spam. Wklej sobie akapit tego ukraińskiego cytatu w google i ci wyskoczy link jako pierwszy...   Ale ja w to nie wierzę... I nawet jak potwierdzą, że tak było, to i tak nie uwierzę... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę podać link do tego tekstu
Prosze link: zaxid.net/news/showNews.do?lvivski_pravoohorontsi_nazvali_prichinu_smerti_polskogo_istorika&lvivski_pravoohorontsi_ozvuchili_prichinu_smerti_vidomogo_polskogo_istorika&objectId=1310915
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze link: zaxid.net/news/showNews.do?lvivski_pravoohorontsi_nazvali_prichinu_smerti_polskogo_istorika&lvivski_pravoohorontsi_ozvuchili_prichinu_smerti_vidomogo_polskogo_istorika&objectId=1310915
Jednak pod tym linkiem nie ma nic na temat tego, co napisano w tekście, który zamieszczono na tym forum. Komuś tutaj zalezy na kompromitacji Kuwałka widać... Przeszukałem tez inne ukraińskie wiadomości i nie ma nic o tym, co autor posta chciał by było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okoliczności śmierci nie zostały podane. Może jednak nie należy ich podawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy mu spokój, on nie żyje.Niestety z własnej winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podawał informację gdzie znaleziono p.Roberta i czemu te poszukiwania trwały kilka dni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...