Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahahah w czym do cholery problem zrobić przejście dla pieszych?? skoro znalazły sie pieniądze na tak wielka inwestycje to w czym problem zrobić w tym miejscu pasy i światła?? nie ma na to kasy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zaplanowane działanie miasta i inwestora - ktoś coś komuś zapłacił i dostał pozwolenie na budowę, które pominęło kwestię rozwiązań komunikacyjnych dla pieszych, media napiszą kilka artykułów, policja wystawia kilka mandatów, a w końcu miasto stwierdzi, że ze względu na bezpieczeństwo pieszych wybuduje kładkę, czyli zasponsorujemy wszyscy inwestorowi tę kładkę, którą powinien przecież wybudować sam!!
tak, tak, bo od dzisiaj inwestor prywatny powinien jeszcze budować drogi publiczne, przejścia i przystanki, bo przecież to też jego inwestycja, a najlepiej niech dobuduje jeszcze x km dalej autostradę, bo to jego zakichany obowiązek... <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałam sie dziś do Felicity, pierwszy raz byłam w tamtej części miasta. Jadąc autobusem MPK wysiadłam na przystanku Witosa Felicity i sie zaczeło... najpierw w jedną stronę w poszukiwaniu przejścia, potem powrót na przystanek i w drugą stronę, przejścia brak wiec przebiegłam przez jezdnie i co mnie spotkało? Uśmiechnięci policjanci z informacją ze dostaje mandat w wysokości 50 zł. naprawde paranoja, panowie udzielili mi tez informacji ze przejscie jest przy przystanku wczesniej. dopiero z internetu dowiedziałam sie ze mozna też wejść przez wjazd na parking. naprawde sie zdenerwowałam bo tyle szumu ze otwarcie nowej galerii tylko co z komunikacja? zamiast zrobic konkretne przejście blisko galeri to stawiaja policje która daje mandaty... absurd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...