Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niech Szwedzi oddadzą, co zrabowali

Utworzony przez eon1, 20 stycznia 2013 r. o 07:10
miałem nadzieję, że Palikot zrobi jakąś sensowną liberalną partię, której w Polsce brakuje, Niestety - jego "Ruch" to niekoncząca się żenada z jego nazwiskiem na czele; Szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !! Ja nie jestem nacjonalistą ani innym -stą ale ... wreszcie zaczniemy powoli prostować ścieżki historii !! Szwedzi w XVII w. bralii wszystko co im w ręce wpadło od książek po całe fasady domów ...Już czas abyśmy przestali być ofiarami Europy. Wszyscy mówią głośno o przeszłości to MY też możemy !!!! Bravo ten PAN !!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !! Ja nie jestem nacjonalistą ani innym -stą ale ... wreszcie zaczniemy powoli prostować ścieżki historii !! Szwedzi w XVII w. bralii wszystko co im w ręce wpadło od książek po całe fasady domów ...Już czas abyśmy przestali być ofiarami Europy. Wszyscy mówią głośno o przeszłości to MY też możemy !!!! Bravo ten PAN !!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie słusznie, też jestem za tym żeby zagrabione zwracać - np mienie pożydowskie zagrabione przez polskich sąsiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe,mistrze swiata w kradziezy nazywaja Szwedow zlodziejami. Kiedy Polacy oddaja Niemcom samochody. inne maszyny for start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eon1 napisał:
miałem nadzieję, że Palikot zrobi jakąś sensowną liberalną partię, której w Polsce brakuje, Niestety - jego "Ruch" to niekoncząca się żenada z jego nazwiskiem na czele; Szkoda..
Co on może sensownego jeszcze zrobić,chyba promocję nowych kondonów z rapciami, na rynku w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słusznie słusznie, też jestem za tym żeby zagrabione zwracać - np mienie pożydowskie zagrabione przez polskich sąsiadów
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...