Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to teraz będą 2 giełdy staroci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam targi staroci, znalazłem ostatnio sklep na Staszica 1 " Kiermasz staroci" bardzo ciekawe rzeczy tam mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ,będą 2 jedna na tagu pod Zamkiem a druga na Krakowskim przedmieściu niedaleko katedry .Bo ta druga jest zawsze w ostatnią niedziele miesiąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie pomysł jest dobry i wiadomo że na pierwszej takiej giełdzie będzie mało sprzedających jednak trzeba liczyć na to że się to rozkręci. Plusem może być też fakt niepobierania opłat za wstęp niż w przypadku tej co ma zwykle miejsce w ostatnią niedzielę i za to należy pochwała, mam nadzieję że to się utrzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuszony byłem tam dzisiaj. Godzina 11 coś a tu żenująca tragedia. Wielki parking a parę stanowisk z np. miotłami i wiklinowymi fotelami. To się nie przyjęło a w zimie upadnie zupełnie. Zły pomysł albo zła reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...