Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O co chodzi z tym wydziałem gosp nieruchomościami??? A co do powołania na wojewodę to premier powoła wojewodów jutro o 10.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!!! Powodzenia Panie Przemku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (7 grudnia 2015 o godzinie 20:59) - Nie masz racji. Nie spotkałem na uczelni człowieka który o Czarnku źle się wypowiada. Wręcz przeciwnie. Powszechnie lubiany i ceniony przez studentów. Na jego wykłady nikogo nie trzeba było zapraszać bo wszyscy przychodzili z wielką chęcią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne peany na rzecz Pana kandydata na wojewodę tu piszą jego koledzy i koleżanki. Na pewno jest dobrym naukowcem i uczynnym kolegą ;) Tylko, że sprawowanie funkcji wojewody to politycznie i merytorycznie ciężka robota. To nie jest praca dla człowieka spoza struktur. On nie ma żadnego zaplecza, nikt go nie zna, nikt nie bedzie wspierał, nie ma doświadczenia jakiegokoliwek w zarządzaniu zakładem pracy, ludźmi. Będzie sterowalny i będzie uczył się dopiero jak to wszystko działa. Na pewno nadaje się na eksperta, doradcę, może niższe stanowisko kierownicze, jeśli chce dla PISu rezygnować z kariery kulowca. Była już pani wojewoda z uczelni, i platformersi zgrzytali zębami później. A i ludzie nie odczuli żadnej różnicy, tylko pracownicy urzędu jęczeli, że wyobcowana teoretyczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze jedno. ,,Miły, uczynny, dobry'' - to nie jest konkurs na przykładnego druha borucha. Lojalni pisowcy nie zapomną tej wrzutki ,,kierownictwu'' !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Czarnek to facet z ikrą, bardzo rzutki, przedsiębiorczy, uczynny, sympatyczny, życzliwy, z zasadami. Najlepszy wybór. Bufon i karierowicz? Tak mogą pisać albo osoby go nieznające, albo zawistnicy.
byłem z nim na roku to wiem, bardziej interesownej osoby nie spotkałem w mym zyciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech zostanie na uczelni jak taki dobry, albo najlepiej niech go do Zamościa od razu przeniosą do jego mocodawcy. To będzie ogromny błąd jeżeli tak się stanie i porażka dla PiS i regionu. Nikt nie wie kto to jest a co mówić w warszawie żeby coś zalatwić, Ach... szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka,  bo przecież nie wszystkich należy znać ....Ale wiem jedno !!! Dopóki wojewodą nie będzie ktoś z "biznesu", tylko z "budżetówki",  to zapomnijcie o poprawie swojego losu...!!!Tylko głupiec idzie wciąż tą samą drogą,  która nie prowadzi do celu...!!! Ale po ludzku życzę kandydatowi, a w zasadzie kandydatom sukcesów i szacunku ludzkiego !!!
 
Nie znam człowieka,  bo przecież nie wszystkich należy znać ....Ale wiem jedno !!! Dopóki wojewodą nie będzie ktoś z "biznesu", tylko z "budżetówki",  to zapomnijcie o poprawie swojego losu...!!!Tylko głupiec idzie wciąż tą samą drogą,  która nie prowadzi do celu...!!! Ale po ludzku życzę kandydatowi, a w zasadzie kandydatom sukcesów i szacunku ludzkiego !!!
Można by się z tobą zgodzić gdyby nie fakt, że biznes w III RP robili cwaniacy nie koniecznie intelektualiści ( nie mówiąc o SB-ekach). Czytanie dla nich było zbyt nużące. Kupić tanio drożej sprzedać nie wystarczy aby być dobrym wojewodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E chłopie jak go znasz to super pewnie dostaniesz jakąś posadkę.daj meila zostańmy kumplami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam dowiedzione naukowo w świecie-"dobrobyt narodu jest odwrotnie proporcjonalny do mądrości władzy"!!!Naukowcy,księża i generałowie są tymi zawodami które wyjątkowo szkodliwie wpływają na stan i funkcjonowanie tkanki społecznej.Jeżeli ktoś nie wierzy ,to niech prześledzi:np.Buzek,Belka,Messner,doc Cimoszewicz-,Balcerowicz to są polskie tragedie i porażki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto Ci z biznesu przyjdzie do urzędu pracować za takie pieniądze, aleś mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...