Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumem ze dziewczyna jest chora ale selekcja w klubach to normalna sprawa i dotyczy nawet zdrowych ludzi z tym ze inni nie usiłują wyłudzić pieniędzy widać ze kieruję się zawiscią udając biedna skrzywdzoną dziewczynkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś zwykłym chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Malwina robisz i jak najbardziej jestem za Tobą. A pieniądze nie są dla niej jak "pan" poniżej nie zauważył tylko idą na cele charytatywne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro właściciel klubu nie wywiesił żadnych ograniczeń to powinien wpuszczeć wszystkich. W przeciwnym wypadku wara z interesu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumem ze dziewczyna jest chora ale selekcja w klubach to normalna sprawa i dotyczy nawet zdrowych ludzi z tym ze inni nie usiłują wyłudzić pieniędzy widać ze kieruję się zawiscią udając biedna skrzywdzoną dziewczynkę
A jaka różnica w selekcji między chorym a zdrowym? Taka że dla chorego dochodzi jedno kryterium więcej przy selekcji, zwane ,,stanem zdrowia" a właściwie ,,wyglądu zewnętrznego uwarunkowanego przez stan zdrowia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie
Do domu możesz śmiało nie wpuszczać - nawet siebie z takim podejściem. Jeżeli właściciel zobowiązał się do świadczenia usług dla ogółu nie określając w Regulaminie, kogo nie wpuszcza i do tego nie umieszczając tegoż dokumentu na swojej stronie internetowej do ogólnodostępnej informacji to niestety,ale się mylisz. W tym przypadku Twoje ,,prawo domu" nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy osoba z zezem której nie będę chciał wpuścić do domu tez bedzie mnie mogła podać do sądu?  z jakiego świata wzięła się ta kobieta? właściciel klubu chyba ma prawo decydować kogo wpusci a kogo nie i to wg jego "widzimisię" danego dnia.. jak mnie gdzies nie chca to tam nie chodzę, proste i logiczne.... aaa polecam pani ze skoliozą wybrac się do meczetu a w dodatku w butach czy ich też poda do sądu? wszelkie urojone dyskryminacje sa plagą naszych czasów, powie się "murzyn" to od razu rasista; potępia się homosiow to od razu homofob, krytykuje feministki to od razu szowinistyczna swinia, a jest sie patriotą to nazywają cię faszystą, nie mam nic do osób chorych bo mi nic nie przeszkadzają, ale sprawe do sądu moznaby skierować gdyby została zwyzywana lub pobita.... opamietajcie sie ludzie
Małe braki w kwestiach prawnych, do domu możesz spuszczać kogo chcesz i nie wpuszczać nikogo. Trochę inna kwestia dotyczy działalności gospodarczej i dyskryminacji innych osób, wiem że jest o krok od absurdu ale w tym przypadku w pełni popieram dziewczynę. Klub 68 został założony przez ważne osoby z kręgów platformy obywatelskiej, z resztą swego czasu przebywał tam często niejaki Pan Krzysio jeden z dyrektorów UM, nie wspomnę już o Panu Januszku, który miał nawet biuro nad klubem. Osoby, które głośno krzyczą "Gender" nie wpuszczają niepełnosprawnej dziewczyny bo popsuje wizerunek lanserskiej bananowej młodzieży. Na zdjęciach ma być show. Co za obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona. Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia. Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę. Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."   ... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku. Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wejściu do środka wraz z koleżankami została wyproszona. Jeden z ochroniarzy powiedział jej, że szef kazał ją wyprosić, ponieważ nie miała zaproszenia. Dziewczyna była jednak wpisana ma listę utworzoną na jednym z portali społecznościowych, co upoważniało do bezpłatnego wstępu na imprezę. Zostało to potwierdzone przy wejściu do lokalu."   ... miała zaproszenie na imprezę, ale przy wejściu odbyła się druga "selekcja", zupełnie jak na rampie na Majdanku. Żenada. Tylko bojkot zmusi lubelskie tancbudy do szanowania swych gości.
Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać. A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydła nie należy szanować, a takiego rodzaju gości jest tam najwięcej. Osobiście jestem za selekcją, tylko taką z prawdziwego zdarzenia, a nie z listy fb, bo tam każdy ćwierć inteligent może sie zapisać. A dziewczyna przegina trochę, wyprosili ją to niech tam wiecej nie idzie, sprawa w sądzie i odszkodowanie jasno wskazuje na czym tej pani zależy...
  Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przeciez widac ze tej babce nie zalezy na korzysciach dla siebie, jak byk pisze ze kasa zostanie przeznaczona na cel spoleczny. Gdyby chciala zarobic, chciala by odszkodowania dla siebie. JA JA POPIERAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jutro zabieram swoją podopieczną na wózku inwalidzkim -i "oblecę" wszystkie kluby w mieście. Tam gdzie nas nie wpuszczą, to zaciągnę ich do sądu -a kasę za to przeznaczę na nowy elektryczny wózek dla tejże osoby niep[ełnosprawnej. A tso!-wszak to "zbożny cel"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...