Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niepokorni radni stracili stanowiska

Utworzony przez qwer, 29 kwietnia 2013 o 08:00 Powrót do artykułu
a ze tak zapytam, co taka gowniara moze wiedziec o problemach alkoholowych ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bierni, mierni, ale wierni. Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do gwera - idąc twoim tokiem myslenia, jeśli wiesz co to znaczy to zadaj sobie pytanie. A na jakiej podstawie sądzisz że nowo powołany członek ma większe kwalifikacje ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co na to Komor?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co 27 latek może wiedzieć o problemach alkoholowych który dopiero co skończył studia....co innego radny z długim stażem albo praktyk z długim stażem który jest teraz ekspertem. To jest wszystko żałosne ta cała karuzela stanowisk. Najpierw koalicja z PISEm potem z Tym Wspólnym Pozbieranym Lublinem a teraz rozwalenie absolutne KLUBU PO tak tak rozwalenie absolutne........Zgoda buduje niezgoda rujnuje.......mądry polak po szkodzie...........nic nie może przecież wiecznie trwać co zesłał los trzeba będzie stracić.....ach ta polityka.........Następna Rada Miasta to będzie zlepek różnych partii ale fajne rządy bedą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skandal niszczą autorytety!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ani ci radni, ani nowy członek komisji nie mają pojęcia o sprawach, którymi komisja się zajmowała. Stepaniuk weszła do RM dzięki dużej kasie, którą włożyła w kampanię, ale to pusta panienka, zresztą Zaczyński też inteligencją nie grzeszy. Pozagryzają się niedługo w PO, a Ławniczak ze swoją przyjaciółeczką Lisowką tylko konflikt podsyca. Szkoda struktur partii, normalnych jej członków i miasta, które nic nie zyskuje na kłótniach radnych o dostęp do korytaa, tylkot raci, bo nie są podejmowane ważne decyzje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie tam zmagania o miejsce przy żłobie ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lucjan napisał:
A co 27 latek może wiedzieć o problemach alkoholowych który dopiero co skończył studia...Następna Rada Miasta to będzie zlepek różnych partii ale fajne rządy bedą
Po studiach, jeżeli jeszcze mieszkał w akademiku to może być specjalistą wysokiej klasy w dziedzinie zapobiegania problemom alkoholowym. Rada Miasta ma nie być partyjna tylko składać się z ludzi którzy mają robić wszystko aby miasto się rozwijało. Partyjniactwo Rady to stałe kłótnie, fochy i dzielnie stołków w mieście między rodzinę i swoich. Jeżeli wybór radnego będzie zależny od tego co chce zrobić/zrobił dla miasta a nie miejsca na liście partyjnej to może Lublin wyjdzie z rezerwatu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wywalił Jurkowskiego? - a to nie on całymi dniami rozdawał po mieście ulitki Żuka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamach na polską samorządność!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Warto przy tej okazji zapoznać się z raportem: http://fundacjawolno...undusz-korkowy/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko ja jestem najmądrzejsza najpiękniejsza nieomylna lustereczko powiedz przecie kto najpiękniejszy na świecie,,,,,,,jestem super
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy stepaniukowa opddała kasę za przebywanie na 2 komisjach w jednym czasie? tą sprawą powinien ponadto zajac się prokurator. takze dobrze ze ja wywalili bo ta dzxiewczyna to pustostan jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest mądra i w dodatku ładna kobieta,.zazdrosnicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Prezydencie powinien Pan bliżej przyjżeć się temu co dzieje się w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tyle pieniędzy ile jest marnowanych na utrzymanie tego nic nie robiącego gremium to po prostu skandal. W innych miastach o podobnej liczbie mieszkańców co Lublin skład liczebny komisji jest w wielu wypadkach o połowe mniejszy a co za tym idzie i utrzymanie jej członków kosztuje o wiele mniej. Ale główny zarzut to zupełny brak kompetencji zasiadających w niej czlonków. Powinni zasiadać w niej osoby merytorycznie przygotowane to pełnienia tej ważnej funkcji ale przezde wszystkim powinni być to "społecznicy", którym na sercu leży los osób uzależnionych i ich rodzin a nie tylko nabijanie własnych portfeli. Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że roczny koszt utrzymania członków komisji to wiele np. obiadów dla dzieci z rodzin patologicznych? Na to powinny iść pieniądze a nie na dodatkowe źródlo utrzymania dla osób, które słacają z publicznych pieniędzy zaciągane przez siebie i czlonków swoich rodzin kredyty itp. Widać, że Pana wspołpracownicy zupełnie nie panują nad tym co dzieje się w podlegającym Panu Urzędzie. Trudno za ta sytuację winić Pana osobiście bo w końcu ma Pan wydawałoby się kompetentnych pracowników. Ale czy jest tak na pewno? Pan sekretarz każe oszczędzać ludziom na papierze i innych przyborach biurowych podczas gdy sam lekką ręką rozdaje nagrody i dodatki specjalne osobom, które nie mają pojęcia czym zajmują się podlegli im pracownicy. Pozostawiam to Pańskiemu sumieniu. Ludzie Pana nie rozliczą ale Bóg, w ktorego Pan tak mocno wierzy zrobi to napewno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
admin napisał:
a co na to Komor?
Soviecka POmpka do roweru górskiego CYCU !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: