Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieruchomości LODR do marszałka? Wojewoda chce zaskarżyć uchwałę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 o 21:46 Powrót do artykułu
Ten kto pisał ten artykuł winien zapoznać się z prawem obowiązującym i stanem faktycznym. Otóż majątek jest i był Marszałka . Po ustawie bodaj z 2009 roku wszystko jest jasne. Dyrektor tylko w imieniu Marszałka zarządzał tym majątkiem na czas pełnienia funkcji, w momencie odejścia automatycznie traci zarządzanie obiektami. Tak było z Rejowcem i częścią Grabanowa i tak jest z resztą ! I o co ten szum ? Tak wygląda prawo i tak należy go stosować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak samo jest z WZMiUW i tak jest z jednostami wszystkimi Marszałka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Art. 20. 1. ustawy o jednostkach doradztwa rolniczego "Z dniem wejścia w życie ustawy: 1) grunty stanowiące własność Skarbu Państwa, będące w zarządzie lub w trwałym zarządzie dotychczasowych wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego oraz ośrodków doradztwa rolniczego, stają się nieodpłatnie z mocy prawa przedmiotem użytkowania wieczystego właściwych ze względu na położenie tych gruntów ośrodków doradztwa; Tak więc dyrektor w imieniu marszałka nie zarządzał tym majątkiem To ODR miał prawo do użytkowania wieczystego. Wieczyste użytkowanie nie należało się dyrektorowi tylko samorządowej osobie prawnej jaką jest ODR. Oczywiście dezinformacja jaką uprawia w tej chwili marszałek ze świtą + dyrekcja ODR to oczywisty i nieodłączny element manipulacji - w końcu nikt nie wie o co chodzi więc o to ten szum? Niech wskażą przynajmniej jedną osobę, firmę, kogokolwiek kto by się dobrowolnie i nieodpłatnie zrzekł użytkowania wieczystego. Ktoś kto mówi że nic się nie stało nie chce albo udaje, że nie rozumie na czym polega użytkowanie wieczyste. A skoro ustawa jest z 2009 roku to czym się dyrekcja zajmowała przez ostatnie 7 lat? czego nie robiliście porządków wcześniej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Dyrektor tylko w imieniu Marszałka zarządzał tym majątkiem na czas pełnienia funkcji, w momencie odejścia automatycznie traci zarządzanie obiektami." to właśnie obrazuje stosunek PSL do państwowego majątku . Nic dodać nic ująć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: