Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niesłusznie aresztowany za morderstwo. Prawie 300 tys. zł odszkodowania

Utworzony przez TylkoBógMożeMnieSądzić, 13 maja 2014 o 10:13 Powrót do artykułu
Niech prokuratura ze swoich płaci ! a nie z moich pieniędzy !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz powinni wyjebac tych milicjantów. Była i jest milicja nic sie nie zmieniło. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wszystkiemu jest winna milicja. przecież oni go zatrzymali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za idioci-kompletni ignoranci piszą dla Dziennika???? "Sąd zarządził"??? Gdzie jest jakiś redaktor naczelny? Gdzie właściciel - przecież to kompletna żenada...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prokurator wnioskuje o areszt "tymczasowy" a to sędzia wsadza do więzienia. To z kieszeni niedoucOnych sędziówowinny być wypłacane odszkodowania dla takich ludzi jak Guz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pozdrawiam pana p. Pawle. Jest pan bardzo miłym i otwartym człowiekiem. Miała okazję pana spotkać, kilkakrotnie. Życzę panu powodzenia. Lublinianka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamiętam - w "tamtym" dniu - samochód na ul. Porzeczkowej w Lublinie   Gratuluję Panu uzyskania wyroku sądowego   Trudno -  za brak profesjonalizmu pewnych obywateli RP - będą odpowiadali wszyscy   Ale cieszę się z wyroku uznającego fatalny błąd tych, którzy powinni "czuwać" nad przestrzeganiem prawa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polscy sędziowie to najbardziej zdemoralizowana część społeczeństwa. Dlatego trudno oczekiwać, że będą wydac sprawiedliwe wyroki. Łobuz zawsze będzie łobuzem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żeby tak spier... robotę to trzeba mieć KULawy dyplom z prawa! Tak wyedukowani prawnicy umią tyule co ksiądz - PRZEŻEGNAĆ SIĘ. Dziwne, że Świety Spokój panuje o ŻEGANIU SIĘ ze stanowiskami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy wprowadzić nowy zapis w prawie. Skoro lekarze za popełnienie błędu medycznego mogą mieć odebrane prawo do wykonywania zawodu, a nawet pójść za kraty, analogicznie sędziowie za skazanie niewinnej osoby czy za morderstwo lub czyn przestępczy powinni w świetle prawo być uznanych za podmioty, które same dopuszczają się popełnienia przestępstwa, mieć odebrany immunitet, dostać wysoką grzywnę i sami odbyć karę więzienia równoczasową, na którą została skazana ofiara ich sądowniczego niedbalstwa, sądowniczej krótkowzroczności i sądowniczej karygodnej szarlatanerii, które należy uznać za przestępstwo mieszczące się w ramach poznawczej nieumyślności. Skoro istnieje nieumyślne spowodowanie śmierci i są ludzie, którzy za tego typu przestępstwo zostali skazani, to dlaczego ofiary nietrafionych, złych wyroków sądowych nie dostają chociaż odszkodowania wypłaconego z kieszeni sędziów, przez których zmarnowali kilka miesięcy albo nawet kilka lub więcej lat ziemskiego życia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: