Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nikt nie zawiadomił o molestowaniu dziecka

Utworzony przez ~alt, 9 lipca 2012 o 08:56 Powrót do artykułu
Pytanie do p. prokurator: Czym różni się cywilny pedofil od pedofila w czarnej sukience?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pedofil wykorzystał 9-letnią dziewczynkę Znowu ksiądz w "akcji"?
0
TRZEBA GO POZBAWIĆ JAJ DO KOŃCA ŻYCIA WOLAŁABYM SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU ALE ZA TAKIE COŚ BYM GO UKARAŁA SAMOSĄDNIE
0
Siostra? No ja bym jej tym określeniem nie nazwała... Dziecko będzie miało uraz do końca życia, a "siostrzyczka" nawet nie raczyła POMYŚLEĆ o tym. Winien jest nie tylko ten p******* pedofil, ale i cała zgraja tych, którzy "w ostry sposób zwrócili mu uwagę". Za współudział albo ukrywanie przestępcy powinni też być sądzeni!
0
Siostra? No ja bym jej tym określeniem nie nazwała... Dziecko będzie miało uraz do końca życia, a "siostrzyczka" nawet nie raczyła POMYŚLEĆ o tym. Winien jest nie tylko ten p******* pedofil, ale i cała zgraja tych, którzy "w ostry sposób zwrócili mu uwagę". Za współudział albo ukrywanie przestępcy powinni też być sądzeni!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: