Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
do kontaktów z Bogiem nie są nam potrzebni żadni księża. Spowiadać się można samemu, w domu, w lesie, w parku. Wystarczy chwila zadumy. Nie trzeba facetów w sutannach. Są całkowicie zbędni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świecie są noce muzeum, noce zabytków, noce zabawy a w Polsce państwie wyznaniowym jedynej słusznej religii katolickiej jest noc konfesjonałow. Z wypiekami na twarzy czytałem ten news!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noce muzeów tez w Polsce są, musiałes przeoczyć. Noce zabawy tez. W Lublinie mamy Noc Kultury. Nikt nie zmusza Cie do uczestniczenia w Nocy Konfesjonalow, ale porcja jadu wylana być musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w filmie "Pasja" główny bohater powiedział: "nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze mnie". Kropka. Tylko przeze mnie. Dlatego panom w sukienkach już dziękujemy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spowiedź nocą? Ja zawsze tak mam jak wracam o drugiej w nocy z knajpki. Moja Kryśka zawsze mnie wtedy spowiada ze szczegółami. Tylko z rozgrzeszeniem to już różnie bywa. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w filmie "Pasja" główny bohater powiedział: "nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze mnie". Kropka. Tylko przeze mnie. Dlatego panom w sukienkach już dziękujemy.
Szkoda, że nic z tych słów Jezusa nie rozumiesz. Wy protestanci to wogóle jacyś strasznie ograniczony intelekt macie. Znacie Słowo Boże ale nic z niego nie rozumiecie, krytykujecie Katolików ale to Wy protestanci (ok. 50.000 tyś. denominacji) dopuszczacie aborcję, związki homoseksualne, kapłaństwo kobiet, antykoncepcję i wiele jeszcze innych postaw i zachowań, które w świetle Słowa Bożego są poprostu grzechem. Po owocach ich poznacie mówi Pan Jezus. To są właśnie Wasze owoce, czyli akceptacja grzechu i ciągły podział.   Błogosławionych i Radosnych Świąt zmartwychwstania Pańskiego życzę wszystkim braciom odłączonym! Wracajcie zapraszamy serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świecie są noce muzeum, noce zabytków, noce zabawy a w Polsce państwie wyznaniowym jedynej słusznej religii katolickiej jest noc konfesjonałow. Z wypiekami na twarzy czytałem ten news!!!
Bezsensowne rozumowanie. Kościół ogłasza dla zainteresowanych "Noc konfesjonałów" a Ty od razu - państwo wyznaniowe. To jak jest noc muzeum to państwo muzealne, jak noc zabytków - zabytkowe.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...