Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2017 już za nami. Ryby, balony i meduzy w mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Wspaniała Noc. W całej Polsce ani w EUropie nie ma tak cudownego wydarzenia. Tysiące ludzi uczestniczące w tym pięknym kulturalnym wydarzeniu to znak jak jest cenione i oczekiwane przez wszystkich lublinian i gości z całego świata. Dziękujemy władzom za tak piękną Noc na 700 lecie Lublina. Czekamy na kolejną. Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprzemyślana lipa !!! Nic fajnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura lała się litrami... . Kolejna edycja pijaństwa i chałtury za nami... Manipulacja i ogłupianie młodzieży trwa - i to pod patronatem polskojęzycznej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała impreza, byłem, widziałem, rzecz jasna nie wszystko, ale rozmach, smak, różnorodność, barwność, pomysłowość wprawiały w zachwyt, wielkie uznanie, gratulacje, brawa i dzięki dla organizatorów, pomysłodawców, wykonawców i władz miasta, tak trzymać. Tak wielu radosnych ludzi, to ja jeszcze nie widziałem, Brawoooooo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było ekstra!!! Piękna edycja! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłum pijanego chamstwa. Porozbijane butelki i hałas. Brak nadzoru służb mundurowych. A to wszystko sfinansowane z pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marnowanie kasy na bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super impreza. Wiele osób wyszło na ulicę tętniło życie. Wreszcie dzięki takim imprezom Lublin przestaje być zaściankiem. Różnorodność, rozmach, kolor, światło, zapach i dźwięk. Oczywiście zależy kto z czego chciał korzystać. Ja byłem na Jam session w Teatrze starym... było cudownie. Widziałem wiele pijanych i to nie było ok. Chyba było mało służb porządkowych. Ale mimo tych minusów dziwie sie takim zaściankowym słowom ktytyki na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa ! Nuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światełka, balony i hektolitry piwa = to KULTURA wg miasta inspiracji Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pięknie! balony (jedne i drugie), meduzy, kwiaty, łapacz snów, kolorowe schody pod zamkiem - CUDO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pracą dla młodych i mieszkaniami? Programu mieszkania+ jak nie było tak nie ma. W Lublinie owszem i się buduje, ale odnoszę wrażenie że 50% z nich kupują wieśniaki z lubelskiego i świętokrzyskiego dla dzieciaków studentów, "biznesmeny" lubelskie na wynajem dla kolejnych studentów, pozostałe lublinianie pracujący za granicą jako lokatę kapitału, by mieć gdzie w przyszłości wrócić do Polski lub gdzie mogłaby mieszkać żona z dzieckiem. A facet za granicą. A pozostali? W tym mieście nie można się legalnie dorobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzykałam się w Zaułku Hartwigów w świetle ledów!Super!Nie zapomnę do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła noc chałtury. Dziś chodniki zaklepane jak słomiany parkiet w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Misia 500 balonów, ok. 500 zł wydane (mam nadzieję) a ile radości i zabawa na całego. Brawo za oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...