Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury subiektywnie: Mamy się czym chwalić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 r. o 21:03 Powrót do artykułu
Pozytywnie super przydalo by sie sceny podzielic tematycznie jazz rock czy muzyka klasyczna np.disco tez moze byc no i bolączka tłumy ludzi a toalety?Gdzieś ty ach gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturę było widać na ulicach, gdzie widać było śmieci porozrzucane na chodnikach, porozbijane butelki po piwach i wódkach. Nowy chodnik koło poczty wyglądał jak rynsztok. Już widzę jak będzie wyglądał plac litewski po roku. Plamy po wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura lała się litrami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To faktycznie menda z dyrektora csk. "Przepraszam" by wystarczyło. I oczywiście , żeby juz nie mial takich glupich pomysłów z tymi szmatami reklamowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie se jej nazywajuąc kicz SZTUKA! Od lat 1980 - tych CI SAMI BEZRADNI LUDZIE pierdzą w stołki bez najmniejszych efektów estetycznych. "PIEKNE DEKORACJE" to chyba wykonali NIEPEŁNOSPRAWNI INTELEKTUALNIE i podobne sa do REMONTU SASKIEGO - ktoś zgarnął gruba kasę za KICZ nie dosć, ze z alejkami, to jeszcze za KULture!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im więcej światła tym większa kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem niestety tegoroczna noc kultury była rozczarowująca porównując do np. roku poprzedniego. Ok baloniki miło, ale szczerze w zeszłym roku ta karuzela i ogólnie Kowalska robiła furorę w tym roku te pseudo ośmiornice - no cóż. W zeszłym roku plac rybny i ta figura z lodu - fajny pomysł. Na tak balony, kwiaty na bramie rybnej i koncert pod trybunałem, koncert Smolika i koncert inspiracją Panem Kleksem chociaż ja nie widziałam tam tej inspiracji. Na minus - ośmiornice, motylki - wyglądało to naprawdę źle, bardzo krótko atrakcje dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie patrzeć każdy znalazł coś dla siebie ale moim zdaniem organizatorzy nie postarali się w tym roku i jako służbę informacyjną pobrali kto się zgłosił... Miałem przyjemność w tym roku zaobserwować taką sytuację na moście kultury. Pytam się takiego gościa w żółtej kamizelce zesłużby informacyjnej co robiła tam chyba za ochronę czy jest tu służba sprzątająca bo ktoś rozbił butelkę obok ludzi co skakali pod sceną na moście kultury a ten: "yyyy... ja to nie wiem bo ja to tu... yyy...." To się pytam gościa to w takim razie po co on tu jest to się dowiedziałem że on ma tu stać. Potem przyszła pani w takim samym kubraczku i patrzyła na to szkło przez kilka minut, powiedziała żeby nie dotykać bo się można pokaleczyć. WOW... Po jakimś czasie jak piwo wyschło a szkło już podeptane przez ludzi przyszedł pan z szufelką i to zabrał. Ekspresowe działanie w nagłych sprawach i służba pseudoinformacyjna to jedyne moim zdaniem dostrzegalne wady tej imprezy. A co do alkoholu i KULTURY picia... Ludzie piją na wszystkich imprezach masowych więc nie ma co się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...