Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Człowiek Grabczuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakiś spadochroniarz. Co w Lublinie nie ma już ludzi wykształconych i kompetentnych. którzy mogliby działać w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze... chodziłem do szkoły, w miasteczku opodal Lublina położonym (ale szkoła była BARDZO DOBRA, im M.Reja w Kraśniku (wtedy) Fabrycznym (na tyle dobra, że z niej z mety dostałem się do Zamoja w Lublinie - bez znajomości i bez odpowiedniego pochodzenia, sam egzamin, a potem - już poszło...) - no, stare dzieje. Ad rem: otóż co miesiąc były organizowane w miejscowym domu kultury występy grających w Filharmonii Lubelskiej. Oczywiście, nie całego składu, ot, kilku wykonawców... pamiętam do dzisiaj obowiązkowe wyprawy całymi klasami na te występy. Dzięki nim zdarzyła się u mnie fascynacja MUZYKĄ - i tak już pozostało do dzisiaj, przez lat kilkadziesiąt raduje me serce i duszę, wierna i zawsze przy mnie... acz kosztowna czasem, bo - przynajmniej niezły - sprzęt do słuchania kosztuje. Ale z drugiej strony - sporo się swego czasu , kiedy kupienie takowego sprzętu do słuchania graniczyło z cudem, nauczyłem, bo samemu się go robiło. Ale to były czasy podłej i wrednej komuny (w wydaniu Polskim, zaznaczam), ustroju nie dla ludzi... Dlatego jestem całym sercem - ZA. Gdyby tak jeszcze obecna Filharmonia Lubelska podjęła ten pomysł (i tradycję...) to może dzięki temu nie sama komercja i, wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, ale chłam - będą nam i przyszłym - towarzyszyły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,głównie nazwisko zdecydowało o wyborze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ktoś dotarł do dokumentów IPN i dlatego Krzysiu nie startował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, że babka. Już mam dosyć oglądania tych starych pierników w garniturkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech działa tak dobrze jak dyr. Karolinka z nowego Teatru Starego :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teatr repertuarowy nie przetrwa bo w tym ustroju ktory nie ma jeszcze nazwy ( z pewnością nie jest to kapitalizm bo ten sprzyja interesom) nie przetrwa cos co nie ma odbiorcy i jest dotowane.jedyna szansa dla osterwy to impresaryjna scena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były dyrektor Torończyk, jego zastępca Fijałkowski i księgowa Wałachowska  to dopiero robili przekrety !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...