Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa fontanna na placu Litewskim robi furorę wśród mieszkańców. Terminy pokazów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 22:51 Powrót do artykułu
Jaki jest udział w tych inwestycjach prezydenta Żuka tego nie wiem, ale z jego obecnością na tym stanowisku wizualnie doświadczam bardzo duże, atrakcyjne zmiany Lublina i okolic. Świetna robota Panie prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodotryski kosztowały 15 mln zł. Czy ktoś wie ile będzie kosztowało roczne utrzymanie tychże (woda, energia, lasery, obsługa, pokazy)? Nie dzielmy też skóry na niedźwiedziu. 34 mln MA DAĆ UE, ale jeszcze nie dała (UE tzn. kto? nie MY?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mam ochoty na oglądanie fontanny kiedy dzień w dzień muszę wystać pół godziny w korkach jadąc Głęboką przez Sowińskiego do Poniatowskiego. Miasto zakorkowane a ci błyskotkami chcą czarować. Kawał placu pomiędzy Lubartowską a Wodopojną leży odłogiem od lat a mógłby być pożytecznie użytkowany. A aaa kto płaci za samochwalne plakaty Żuka na lubelskich osiedlach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - jak można narzekać że coś tak fajnego powstało w naszym pięknym choć niedocenianym mieście? Pewnie że Barcelona ma większą fontannę ale samo miasto jest większe od Lublina ze 20 razy. Pewnie że utrzymanie kosztuje. Ale nie można zaprzeczyć że takie atrakcje przyciągają, można się tym pochwalić, że miasto ZYSKUJE. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało zieleni i kwiatów, wczęśniej było kolorowo i dużo zadbanych kwietników, teraz jest troche pusto...a ten ławkowy okrąg to jak patelnia....wcześniej było pod tym katem lepiej. Ale żeby była równowaga podoba mi się fontanna i ławki. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomiedzy tymi blyskami powinny byc wybuchy konfetti...szczyt kichy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi sie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś fontanna na jakimś placu na odludziu. Zrobiliby fontannę koło jakiejś galerii. Są tam parkingi, dobry dojazd to i dzieci by miały jaką radoche. Głupota i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechałam do Lublina na wycieczkę z Warszawy i jestem zachwycona tym placem. O wiele piękniejsza fontanna niż warszawska i tak piękny, wielki plac w centrum, w dodatku z wieloma interesującymi obiektami (budynki historyczne, kawiarnie, ławeczki itd), trudno znaleźć w całej Europie. Nie wydziwiajcie, macie cudo, zazdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa fontanna na placu Litewskim może podoba się młodym ludziom szczególnie podczas pokazu, jak się postoi kilka lub kilkanaście minut. Na co dzień to koszmar. Trudno wytrzymać ten szum, jak przy wodospadzie dłużej niż 5 minut. Szczególnie dla ludzi wrażliwych na hałas jest to uciążliwe i męczące. Szkoda, że nikt tego nie uwzględnił przy wyborze projektu. Trudno tam posiedzieć i wypocząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...