Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LUBLIN-miasto galerii handlowych i nadętych nowobogackich dupków!!!!!! zrobili by jakiś porzadny basen,albo park czy coś normalnego -a nie same betonowe bunkry dla młodocianych prostytutek i dzieci nowobogackich rodziców co siedzą od rana do wieczora w tych sklepach nie widomo po co?? beznadzieja i tyle -takie miasto takie władze takie realia trzeba się stad ewakuowac do normalniejszych miast i ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
No i co Tobie (i mi) do tego? Czy ten obiekt zostanie wybudowany za Twoje pieniądze lub z Twoich podatków? Nie! Ryzykujesz swoim majątkiem? Nie! Więc co Tobie do tego? Ryzyko inwestora i już, albo będzie miał zysk, albo zbankrutuje i sprzeda innemu operatorowi. Nie chcesz, to nie musisz tam chodzić, nikt Cie nie zmusza. Ja nie wiem co z Wami. Za mało wielkopowierzchniowych sklepów - źle (bo ścisk). Za dużo sklepów też źle, "bo kto tam będzie kupował?". Nie Wasza ziemia, nie Wasza kasa, nie Wasz problem!
chyba kpisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze mi się robi jak czytam niektóre komentarze !! Za dużo galerii i za dużo galerii , ludzie jak wam się nie podoba to tam nie chodźcie, nie szukajcie tam pracy najlepiej omijajcie z daleka. Jeśli chodzi o ilość sklepów wielko powierzchniowych na mieszkańca jesteśmy na szarym końcu a niektórym dziwakom już za dużo bo oni nie robią tam zakupów wolą wydawać DUŻO więcej w mikro sklepikach gdzie towar pochodzi np z Macro plus niezła marża. Mnie na to nie stać. Kolejna rzecz że to miasto buduje albo pozwala na budowę galerii zamiast fabryk. Parę idiotyzmów w życiu słyszałem ale ten jest jednym z lepszych. Miasto nie ma żadnego wpływu jacy inwestorzy chcą wejść do Lublina a i ci inwestorzy w kolejce się nie ustawiają co widać po strefie ekonomicznej. Miasto może zabiegać , rozmawiać i tyle. Zresztą do niektórych nie dociera że wielkie sklepy mogą płacić sporo więcej podatków niż nie jedna fabryka. I ostatnie Plaza już DAWNO zapłaciła odszkodowanie miastu za nie wybudowanie hotelu ale niektórzy nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią tylko narzekają i krytykują, niedobrze się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba kpisz!
celna, merytoryczna argumentacja To nie miasto buduje CH, fabryki, aquaparki, tylko prywatni inwestorzy. Komunizm minął. Miasto co najwyżej może się nie zgodzić na inwestycję i stracić na tym, z tytułu mniejszego zysku z podatków. Jak się komuś nie podobają CH to niech sam kupi grunty i wybuduje co innego A co do ilości CH w Lublinie, to Mik ma rację. Mamy ich mało w porównaniu z innymi miastami, w przeliczeniu na mieszkańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
No i co Tobie (i mi) do tego? Czy ten obiekt zostanie wybudowany za Twoje pieniądze lub z Twoich podatków? Nie! Ryzykujesz swoim majątkiem? Nie! Więc co Tobie do tego? Ryzyko inwestora i już, albo będzie miał zysk, albo zbankrutuje i sprzeda innemu operatorowi. Nie chcesz, to nie musisz tam chodzić, nikt Cie nie zmusza. Ja nie wiem co z Wami. Za mało wielkopowierzchniowych sklepów - źle (bo ścisk). Za dużo sklepów też źle, "bo kto tam będzie kupował?". Nie Wasza ziemia, nie Wasza kasa, nie Wasz problem!
Święta racja , ludziom zostało myślenie po czasach komuny że to państwo decyduje co sobie na swoim terenie postawi inwestor. Albo że to oni mogą decydować. Czyja ziemia tego decyzja. Śmieszni są ci co mówią że nie będą robić tam zakupów ,właściciel galerii bardzo się tym przejmie zwłaszcza że w weekend ciężko pod tymi sklepami nawet zaparkować a przy kasach kilometrowe kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie za duzo tego? galeria zamek, felicity... oprocz tego juz istniejace, naprawde az tyle nam tego trzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko z kinem się udało. Więcej mi nie potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie, mieście mającym prawie 400.000 mieszkańców jest tylko jedno multikino. To wstyd...nawet w Radomiu są 2. Z radością więc należy przyjąć każdą taką inwestycję..Oby tylko powstało multikino z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...