Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeciwnicy??? Chyba Ci którzy zgarniają kase na zbrodni jaką niewątpliwie jest in vitro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIĘŻBY MOGŁA INDZIEJ POWSTAĆ TA KLINIKA NAPROTECHNOLOGI, JAK NIE W KURIEWNYM LUBLINIE,TU WSZYSTKO CO ZWIAZANE Z ULTRAKATOLICYZMEM,DEWOCJĄ MA PIERWSZEŃSTWO...MISTRZOSTWA KSIĘŻY W PIŁKĘ NOŻNĄ..NAWET WŁADZA JEST NAMASZCZANA PRZEZ JÓZEFA BISKUPA,GŁÓNODOWODZĄCEGO W LUBLINIE,CHA,CHA!!CO ZA CIEMNOGRÓD!!NIE DZIWI,ZE TU NIC NIE MA I TAKA PROWINCJA!!ZERO INWESTORÓW, BRAK DRÓG!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YYY napisał:
Przeciwnicy??? Chyba Ci którzy zgarniają kase na zbrodni jaką niewątpliwie jest in vitro!!!
TE ZBRODNIARZ Z IN VITRO,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YYY napisał:
Przeciwnicy??? Chyba Ci którzy zgarniają kase na zbrodni jaką niewątpliwie jest in vitro!!!
niech się ksiądz nie wścieka, nie wszyscy uwierzą, że soloną woda można zapłodnić kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TE ZBRODNIARZ Z IN VITRO,CHA,CHA!!
A ja nie rozumiem co Cie tak rozbawiło!!! Jeśli chociaz w minimalnym stopniu wiesz na czym opiera sie in vitro to zdajesz sobie z tego sprawe, ze zarodki nie wybrane do zapłodnienia sa zamrażane a najczęściej potem wyrzucane!!! To jak to mozna nazwać??? Hm...utylizacja smieci!!! Ale co ja sie tutaj produkuje i zniżam do twojego poziomu!!! Pluć ci w twarz to i tak powiesz ze deszcz pada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha napisał:
niech się ksiądz nie wścieka, nie wszyscy uwierzą, że soloną woda można zapłodnić kobietę.
Po pierwsze nie jestem księdzem a to w jakiej wierze zostałam wychowana i jakie wartości wyznaje nie powinno nikogo obchodzić!!! Skoro ja nie śmieje sie z twojego swiatopoglądu mogłbyś sobie i ty odpuścić!!! Tylko jak sie ma wiórki kokosowe zamiast szarych komórek no to niestety najłatwiej jest komus zarzucic że to co myśli jest be!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKLER napisał:
GDZIĘŻBY MOGŁA INDZIEJ POWSTAĆ TA KLINIKA NAPROTECHNOLOGI, JAK NIE W KURIEWNYM LUBLINIE,TU WSZYSTKO CO ZWIAZANE Z ULTRAKATOLICYZMEM,DEWOCJĄ MA PIERWSZEŃSTWO...MISTRZOSTWA KSIĘŻY W PIŁKĘ NOŻNĄ..NAWET WŁADZA JEST NAMASZCZANA PRZEZ JÓZEFA BISKUPA,GŁÓNODOWODZĄCEGO W LUBLINIE,CHA,CHA!!CO ZA CIEMNOGRÓD!!NIE DZIWI,ZE TU NIC NIE MA I TAKA PROWINCJA!!ZERO INWESTORÓW, BRAK DRÓG!!
To tak tylko do twojej wiadomości bo widzę, że mało kumaty jesteś - te mistrzostwa księży są u nas dlatego, że ich reprezentacja z naszego regionu wygrała w zeszłym roku. Jako obrońcy tytułu goszczą resztę z całego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad vocem napisał:
zarodki nie wybrane do zapłodnienia sa zamrażane a najczęściej potem wyrzucane!!!
około 30-50 % a /ponoć nawet więcej/ naturalnych zapłodnień kończy się poronieniem czasem nie zauważonych nawet. Kogo winić za to ? Którego "bozie"? słyszę nie raz,ze bóg daje zycie, znaczy daje i zaraz szybko zabiera? A dlaczego nie daje tym którzy tak pragną a daje róznym "patologiom"Jakiś niesprawiedliwy ten mzimu,a skoro niesprawiedliwy to ludzie sami pomagają sobie np in vitro i wasz mzmimu może sobie "podskoczyć" co najwyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
około 30-50 % a /ponoć nawet więcej/ naturalnych zapłodnień kończy się poronieniem czasem nie zauważonych nawet. Kogo winić za to ? Którego "bozie"? słyszę nie raz,ze bóg daje zycie, znaczy daje i zaraz szybko zabiera? A dlaczego nie daje tym którzy tak pragną a daje róznym "patologiom"Jakiś niesprawiedliwy ten mzimu,a skoro niesprawiedliwy to ludzie sami pomagają sobie np in vitro i wasz mzmimu może sobie "podskoczyć" co najwyżej
Tak czytam co piszesz i myśle sobie, że nie mozesz być stworzeniem Boga bo Bóg nie mógł sie pomylić aż do tego stopnia...Eh głupi narodzie...myślisz, ze jak nabluźnisz na Boga to twoje ego sie podniesie...a tak naprawde jesteś taki sam de... jak my wszyscy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie , że gdy otwiera się kliniki propagujące inseminację i in vitro, to nikt w mediach nie podnosi larum, ale klinika naprotechnologii..... ???? Ta metoda leczenia niepłodności jest bardzo potrzebna, większość klinik nawet nie stara się zrobić pełnej diagnostyki, ale już na drugiej czy trzeciej wizycie proponują metody wspomaganego rozrodu. I proszę nie pisać że to nie jest prawda, bo sama przez to przeszłam. A wystarczyło zrobić jedno z podstawowych badań aby zdiagnozować przyczynę - lekarz naprotechnolog zrobił to na pierwszej wizycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
około 30-50 % a /ponoć nawet więcej/ naturalnych zapłodnień kończy się poronieniem czasem nie zauważonych nawet. Kogo winić za to ? Którego "bozie"? słyszę nie raz,ze bóg daje zycie, znaczy daje i zaraz szybko zabiera? A dlaczego nie daje tym którzy tak pragną a daje róznym "patologiom"Jakiś niesprawiedliwy ten mzimu,a skoro niesprawiedliwy to ludzie sami pomagają sobie np in vitro i wasz mzmimu może sobie "podskoczyć" co najwyżej
Pan Bóg daje możliwość rozrodu tym,którzy na to zasługują i dają pewną perspektywę dla potomstwa.Dziecko to nie lalka,którą można kupić w markecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
około 30-50 % a /ponoć nawet więcej/ naturalnych zapłodnień kończy się poronieniem czasem nie zauważonych nawet. Kogo winić za to ? Którego "bozie"? słyszę nie raz,ze bóg daje zycie, znaczy daje i zaraz szybko zabiera? A dlaczego nie daje tym którzy tak pragną a daje róznym "patologiom"Jakiś niesprawiedliwy ten mzimu,a skoro niesprawiedliwy to ludzie sami pomagają sobie np in vitro i wasz mzmimu może sobie "podskoczyć" co najwyżej
Pan Bóg daje możliwość rozrodu tym,którzy na to zasługują i dają pewną perspektywę dla potomstwa.Dziecko to nie lalka,którą można kupić w markecie.To nie chodzi o zabezpieczenie materialne,ale komfort psychiczny dziecka.Owszem są patole,ale dostają szansę.No cóż,często nie wykorzystują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla dr Barczentewicza. To naprawdę oddany lekarz i społecznik. Niech zamilkną wszyscy którzy lobbują za "in vitro", chcecie sprowadzić posiadanie dziecka do "zabiegu" medycznego ? Życzę nowemu ośrodkowi naprotechnologii i jego twórcom wszystkiego najlepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad vocem napisał:
Po pierwsze nie jestem księdzem a to w jakiej wierze zostałam wychowana i jakie wartości wyznaje nie powinno nikogo obchodzić!!! Skoro ja nie śmieje sie z twojego swiatopoglądu mogłbyś sobie i ty odpuścić!!! Tylko jak sie ma wiórki kokosowe zamiast szarych komórek no to niestety najłatwiej jest komus zarzucic że to co myśli jest be!!!
i pewnie ta wiara nakazuje ci agresję i brak szacunku dla innych-pseudokatoliczko zaściankowa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neo napisał:
Życzę nowemu ośrodkowi naprotechnologii i jego twórcom wszystkiego najlepszego.
Czary mary, hokus pokus, abrakadabra, inne bajki.... Jesteś zapłodniona córko .... Coś od mzimu ci kapnęło i już jesteś w ciąży....... Zapladnianie przez chuchanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty p.... patologia wspierana przez kler i MOPR ( Miejski ośrodek Patologii Rodzinnej ) pijaki co do dziesiątego czekają na pieniądze na wódeczkę lub siareczkę i mnożą się bo państwo im da na kolejne dziecko. LECZ SIĘ !!! Weź się obudź, gdzie ty żyjesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neo napisał:
Brawo dla dr Barcz....
a tutaj kobiety piszą: niezadowolone Zdecydowanie odradzam. Stwierdził, że dziewicy nie mozna badać inaczej niż przez odbyt, chociaz już wcześniej jakimś "cudem" udawało się to innym lekarzom. Wyraził też przekonanie, że badanie usg w moim przypadku nie ma sensu bo jestem "za młoda żeby chorować" (23l), a zaburzenia cyklu są "naturalne" w moim wieku. Zamiast porządnych badań polecił mi obserwcaję cyklu oraz obdarował stosownym zeszycikiem i plikiem ulotek. Kilka tygodni później wybrałam się do innego lekarza, zbadał mnie, zrobił usg. Okazało się, że miałam sporą torbiel wielokomorową, którą trzeba było intensywnie leczyć (>>>) Lekarz ten przyjmuje w przychodni w nałęczowie i jets on tam uważany za najlepszego lakarza gdyż panie (jak wiadomo często z terenów wiejskich) nie mają innego wyjścia jak tylko do niego chodzić gdyż przyjmuję w przychodni i nic nie trzeba płacić za wizytę. Jednak jest to ich straszny błąd i mój także- ja się już przekonałąm jaki to jest człowiek i jak będę w drugiej ciąży to będę chodzić do innego lekarza prywatnie.Na szczęście jak byłam w ciąży to było wszystko dobrze ale przy porodzie odsyłali mnie od szpitala do szpitala gdy tylko usłyszeli nazwisko Barczentewicz. Moja szwagierka jest teraz w trzeciej ciąży i z każdą chodziła do ów lekarza oto bilans: 1-poronienie 2-z trudem donoszone ale urodzone 3-właśnie są problemy a pan lekarz na to nic.Przy zagrożonej ciąży powinien badać pacjętkę na każdej wizycie jednak tego nie robił i szwagierka trafiła do szpitala z przedwczesnym porodem w 19 tyg. Do tego na wizytach ani na usg nic nie mówi i nic nie można się od niego dowiedzieć.Aby poznać płeć musiałam jeździć na prywatne usg bo pan doktor powiedział że nie może mi udzielić takiej informacji. Bardzo gorąco współczuję paniom które chodzą do tego lekarza-nie czekajcie na tragedię!!! P.S A odnośnie antykoncepcji i pigułek-czego można się spodziewać od lekarza który ma 11 dzieci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko wniosek o kasę do NFZ. KUL rozwijający teologię już ciągnie kasę z budżetu na pracę nad diabłami dlaczego nie dofinansować pseudo doświadczeń nad niepokalanym poczęciem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden lekarz nie protestuje przeciwko nowej metodzie, skąd DzW bierze informacje? Metoda, dobra, zwłaszcza dla kobiet bo nie jest potzrebna metoda inwazyjna. No ale w takim ciemnogrodzie jakim jest Lublin zawsze znajdzie się jakiś idiota, który powie nie bo nie. A przy okazji wyciągnie za to kasę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzykantt napisał:
Teraz tylko wniosek o kasę do NFZ. KUL rozwijający teologię już ciągnie kasę z budżetu na pracę nad diabłami dlaczego nie dofinansować pseudo doświadczeń nad niepokalanym poczęciem ?
PRZECA KUL TO NASZ AMBASADOR LUBELSZCZYZNY W POLSCE I ŚWIECIE,CHA,CHA!!!NA PYTANIE O LUBELSKIE TO TYLKO Z KULasami SIĘ KOJARZY W POLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...