Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa ścieżka rowerowa nad Zalewem Zemborzyckim

Utworzony przez MPT, 11 maja 2011 r. o 10:12 Powrót do artykułu
qavtan napisał:
Problem to myslenie w tym miescie. Wiekszosc jego mieszkancow to zakompleksieni i zacofani posiadacze smrodochodow typu golf 3. Nieuchronne jest zamkniecie miasta dla samochodow - Lublin powinien byc pierwszym w Polsce miastem 'car free'!
ja bym aczal od zamkniecia ciebie w abramowku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem rowerzystą ale gorąco protestuję przeciwko deb***nemu pomysłowi psucia krajobrazu i otoczenia Zalewu !!! jak widzę , większość rowerzystów jeździ góralami z traktorowymi oponami ( prawie ). jaki problem przejechać kilometr czy dwa gruntową drogą ? Zalew nie jest zbiornikiem naturalnym, ale to nie jest powód , żeby szpecić go , tak jak to zrobiono od strony Zemborzyc !!! widać , że lobby rowerowe obrosło piórkami i krzyczy coraz głośniej na urzędników, którzy natychmiast pomysły tego lobby wprowadza w życie. powtarzam , jestem rowerzystą i jadąc w teren wiem na co się decyduję , nie wymyślam jadąc gruntową drogą przez las czy pola , że tu ma być natychmiast ścieżka rowerowa !!! rozumiem żądania ścieżek w miastach, przy dużym ruchu drogowym , to naturalne, ale ścieżki rowerowe poza miastem , w warunkach zbliżonych do naturalnych , kiedy kontakt z naturą powinien być maksymalnie naturalny - to kuriozalne pomysły i demagogia lobby rowerowych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
100 % racji. W Rzeszowie praktycznie wszystkie chodniki mają wydzielone trakty dla rowerzystów, a w Lublinie rządzi prawo dżungli- rowerzyści rozjeżdzają pieszych. http://img221.imageshack.us/img221/1719/rzeszwciekirowerowe.jpg Niech żuk bierze sie do roboty a nie chowa głowę w piasek. Bierzmy przykład
heh gamoniu nie wiem może jesteś ślepy ,może robili cię przez telefon ,ale jak byś chciał wiedzieć że nie trzeba się wzorować na innych wioszach typu rzeszów -ek ,takich chodników z wydzielonym pasem dla rowerzystów jest mnóstwo w Lublinie ,np. al. Sp. pracy ,ul.Związkowa, na Kalinie,Czubach,Czechowie,Sławinku i LSMach ,a patrząc na te twoje zdj. to moża stwierdzić że rzeszów nie stać na zrobienie pasa z kostki dla rowerzystów tylko leją beton!!! A Lublin stać!! /www.mmlublin.pl/photo/455320/ścieżki+rowerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
heh gamoniu nie wiem może jesteś ślepy ,może robili cię przez telefon ,ale jak byś chciał wiedzieć że nie trzeba się wzorować na innych wioszach typu rzeszów -ek ,takich chodników z wydzielonym pasem dla rowerzystów jest mnóstwo w Lublinie ,np. al. Sp. pracy ,ul.Związkowa, na Kalinie,Czubach,Czechowie,Sławinku i LSMach ,a patrząc na te twoje zdj. to moża stwierdzić że rzeszów nie stać na zrobienie pasa z kostki dla rowerzystów tylko leją beton!!! A Lublin stać!! /www.mmlublin.pl/photo/455320/ścieżki+rowerowe
bardziej prawdopodobne jest raczej, że to ty jesteś jakiś niedorozwinięty, bo jedyne na co cie stać to obrażanie. Na dzien dzisiejszy Rzeszów to większa metropolia niż Lublin,350 tysięczny moloch, który skazany jest na upadek. Rzeszów ma lotnisko z 2 pod względem długosci pasem startowym, obecnie lotnisko jest rozbudowywane - budowany jest nowy terminal i drogi kołowania samolotów, ma autostrade, ma nowiutką obwodnicę w ramach s19, ma szybką linię kolejową (V-160 km/h)do Krakowa i do Przemyśla, miasto ewidentnie się rozwija w przeciwienstwie do Lublina, w którym jest coraz więcej buraków takich jak ty a miasto nie jest już na głównym szlaku komunikacyjnym na wschód, z którego czerpało podstawowe korzyści. W Lublinie jest bardzo mało ścieżek rowerowych. Główne arterie miasta(Al. Racławickie, Głęboka, Kraśnicka, Warszawska, Piłsudskiego, Lwowska, Nadbystrzycka, Sikorskiego...) są pozbawione wydzielonych tras dla rowerów, wiec przestań wciskać kit ile to w Lublinie jest ścieżek rowerowych. Byłem w Rzeszowie i widziałem: tam ścieżki rowerowe są praktycznie wszędzie, każdy chodnik ma wydzieloną część dla rowerzystów. Standardem, przynajmniej w Europie Zachodniej jest aby scieżki rowerowe w miastach robić asfaltowe. Jeżeli natomiast ty cię cieszysz, ze w Lublinie są z kostki brukowej to faktycznie z tobą jest coś nie tak. http://img221.imageshack.us/img221/1719/rzeszwciekirowerowe.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wannie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sam napisał:
bardziej prawdopodobne jest raczej, że to ty jesteś jakiś niedorozwinięty, bo jedyne na co cie stać to obrażanie. Na dzien dzisiejszy Rzeszów to większa metropolia niż Lublin,350 tysięczny moloch, który skazany jest na upadek. Rzeszów ma lotnisko z 2 pod względem długosci pasem startowym, obecnie lotnisko jest rozbudowywane - budowany jest nowy terminal i drogi kołowania samolotów, ma autostrade, ma nowiutką obwodnicę w ramach s19, ma szybką linię kolejową (V-160 km/h)do Krakowa i do Przemyśla, miasto ewidentnie się rozwija w przeciwienstwie do Lublina, w którym jest coraz więcej buraków takich jak ty a miasto nie jest już na głównym szlaku komunikacyjnym na wschód, z którego czerpało podstawowe korzyści. W Lublinie jest bardzo mało ścieżek rowerowych. Główne arterie miasta(Al. Racławickie, Głęboka, Kraśnicka, Warszawska, Piłsudskiego, Lwowska, Nadbystrzycka, Sikorskiego...) są pozbawione wydzielonych tras dla rowerów, wiec przestań wciskać kit ile to w Lublinie jest ścieżek rowerowych. Byłem w Rzeszowie i widziałem: tam ścieżki rowerowe są praktycznie wszędzie, każdy chodnik ma wydzieloną część dla rowerzystów. Standardem, przynajmniej w Europie Zachodniej jest aby scieżki rowerowe w miastach robić asfaltowe. Jeżeli natomiast ty cię cieszysz, ze w Lublinie są z kostki brukowej to faktycznie z tobą jest coś nie tak. http://img221.imageshack.us/img221/1719/rzeszwciekirowerowe.jpg
A no fakt jednak miałem rację że robili cię przez telefon i im impuulsów zabrakło ,hah proszę cię nie rozśmieszaj mnie z tą rzeszówkową metro..heh polią ,Lublin jest najlepiej rozwiniętym miastem po wschodniej stronie ,lotnisko jest w budowie i ma być najpiękniejsze w Europie (poczytaj se na necie)a to pseudo lotnisko w rzeszówku już nie będzie miało tylu ludzi do obsługi bo większość będzie się zjeżdżać do nas ,i nie trzeba piłować tyle km na siłę do wioszy na podkarpaciu buhahah !!! Lublin w ciągu roku akademickiego ma ponad 500 tyś ludności więc jest metropolą a nie jak ta wiosza rzeszówek raptem 180 tyś hahahn ,rzeszów nigdy nie dorówna lublinowi w sensie kultury !! czy to zadupie startowało do ESK 2016 ??? NIE !! bo ludzie z tamtego urzędu byli na tyle mądrzy iż wiedzieli że nie mają szans z takimi miastami !!!Lublin jest oznaczony prze UNESCO aż 3 Znakami Dziedzictwa Europejskiego (nawet stolica nie posiada takiego wyróżnienia !!)a jak by co to nie wiem czy rozkminisz co to znaczy UNESCO bo bo większość buraków z rzeszówka nie kojarzy nawet XXI wieku !! tam tylko kombajny i traktory rządzą!!! hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...