Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przykre, że ludzie podróżujący komunikacją będą musieli się męczyć w kolejnej partii tych pseudo prototypowych autobusów. Pomimo, że tyle było zachwytu, ochów i achów na forach jakie to są one super, tak w praktyce jazda nimi nimi nie jest ani przyjemna, ani komfortowa zwłaszcza jeśli chodzi o ilość miejsca - podobno w tanich liniach lotniczych jest go mało, a autosan ma jeszcze mniej...    Do tego klima... też jej daleko od tej z przegubowych Citaro gdzie przy odrobinie chęci kierowcy/mpk klima naprawdę działa świetnie i jest w stanie wychłodzić perfekcyjnie to duże wnętrze pojazdu. Oby jak najwięcej takich autobusów, a za autosana się zabrać i egzekwować kary wynikające z umowy, bo pewno nikt się tym jeszcze nie zajął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż mi jeden z nowych autobusów który jest komfortowy. komofrtowe to były te stare trolejbusy które jeżdzą i do tej pory po Rosji. Nigdy więcej w lublinie nie było bardziej komfortowych autobusów od tamtych trolejbusów. No może jeszcze Ikarus..   A teraz co ? nawet foteli nie ma, tylko kawałki plastiku z materiałem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha Ikarus komfortowy? Weż się pacnij w łep.  stary komuchu. Telepałosie  to we wszystkie strony zero zawiesznia siedzeń nawet nie skomentuję okna dziurawe a zimą wiał halny i brak ogrzewania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż mi jeden z nowych autobusów który jest komfortowy. komofrtowe to były te stare trolejbusy które jeżdzą i do tej pory po Rosji. Nigdy więcej w lublinie nie było bardziej komfortowych autobusów od tamtych trolejbusów. No może jeszcze Ikarus..   A teraz co ? nawet foteli nie ma, tylko kawałki plastiku z materiałem..
 
pokaż mi jeden z nowych autobusów który jest komfortowy. komofrtowe to były te stare trolejbusy które jeżdzą i do tej pory po Rosji. Nigdy więcej w lublinie nie było bardziej komfortowych autobusów od tamtych trolejbusów. No może jeszcze Ikarus..   A teraz co ? nawet foteli nie ma, tylko kawałki plastiku z materiałem..
Wiesz co? -kiedyś to nawet wozami drabiniastymi ludzie jeździli i "było heppi". Tak więc przesiądź się na wóz drabiniasty i nie narzekaj więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...