Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a Francjaa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bioware napisał:
Eurolot? Ciekawe jak będzie z cenami biletów... Dla przykładu (dane z ich strony, przelot Kraków-Gdańsk-Kraków): rodzina 2+1, wylot 05.04.2013 (piątek), powrót 07.04.2013 (niedziela) - 1537 PLN.... Niestety, podejrzewam, że dla większości mieszkańców regionu będą to koszta nie do przeskoczenia...
Faktycznie drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bioware napisał:
Eurolot? Ciekawe jak będzie z cenami biletów... Dla przykładu (dane z ich strony, przelot Kraków-Gdańsk-Kraków): rodzina 2+1, wylot 05.04.2013 (piątek), powrót 07.04.2013 (niedziela) - 1537 PLN.... Niestety, podejrzewam, że dla większości mieszkańców regionu będą to koszta nie do przeskoczenia...
To co ty nie wiesz, że w Lublinie uruchomiony będzie nowy przewoźnik SobczakExpress. Coś na wzór OLT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę latać do Nowego Yorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytułem wyjaśnienia o co w tym wszystkim chodzi. Wnioski nasuwają się same. Rzym, wiadomo, KUL, kuria - silne lobby, będzie bliżej na dywanik. Dawniej , te żubrówki i inne wody święcone cholernie się tłukły w drodze przez Warszawe w drodze na rzymskie wakacje , teraz będzie szybko i wygodnie. A i zwyklaki ze wschodnich guberni, swoją przyrodzoną biede będą mieli możliwość przemodlić, to źle? Dalej Frankfurt, to przecież jasne, największy hub przesiadkowy w Ewropie, słowem prezent dla tych co jeszcze sie wachają czy da sie przeżyc kolejny rok na polskich sucharach , a co bardziej zaradni krajanie będą mogli wygodnie przywieźć uczciwie zayumane fanty z niemieckich marketów. No i na koniec Tel Aviw. Wiadomo nie od dzisiaj pejsaty turysta ma pieniądze i sentyment do koziego grodu. Podsumowując słuszną linię ma nasza władza. Przecież wszytkim chodzi o to , by żyło się lepiej czyż nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnek napisał:
Tak, szczególnie tel aviw jest bardzo potrzebny...
Też bym zamienił stolice światowej szarańczy na Poznań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnek napisał:
Tak, szczególnie tel aviw jest bardzo potrzebny...
To dobry kierunek - wycieczki na Majdanek, Sobibór, Jesziwa itd. Hoteli zabraknie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, jesli do Rzymu to najlepiej Alitalia. Bo wtedy mozna kupic jeden bilet z przesiadką właściwie w każde miejsce Włoch bo Alitalia obsługuje tam loty krajowe. A jesli tylko do Rzymu to jak ktos ma leciec w inne miejsce to bilet z Rzymu do tego miejsca będzie kosztował więcej niż autobus z Lublina do Włoch, który jedzie praktycznie po całych Włoszech. Nie bede tu robił reklamy obcej fiemie ale każdy moze poszukac np: "polska-włochy-polska z lublina".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY MI DALI DOBRĄ PRACĘ I KURS HEBRASJKIEGO I SPRE....Z TEGO JE..KATO GRAJDOŁU O NAZWIE POLSKA INO SZUM!!!NIE ZOBACZYCIE MNIE NIGDY!!W TYM KRAJU SIĘ NIE DA JUŻ ŻYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się Dusseldorf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jonash napisał:
Tytułem wyjaśnienia o co w tym wszystkim chodzi. Wnioski nasuwają się same. Rzym, wiadomo, KUL, kuria - silne lobby, będzie bliżej na dywanik. Dawniej , te żubrówki i inne wody święcone cholernie się tłukły w drodze przez Warszawe w drodze na rzymskie wakacje , teraz będzie szybko i wygodnie. A i zwyklaki ze wschodnich guberni, swoją przyrodzoną biede będą mieli możliwość przemodlić, to źle? Dalej Frankfurt, to przecież jasne, największy hub przesiadkowy w Ewropie, słowem prezent dla tych co jeszcze sie wachają czy da sie przeżyc kolejny rok na polskich sucharach , a co bardziej zaradni krajanie będą mogli wygodnie przywieźć uczciwie zayumane fanty z niemieckich marketów. No i na koniec Tel Aviw. Wiadomo nie od dzisiaj pejsaty turysta ma pieniądze i sentyment do koziego grodu. Podsumowując słuszną linię ma nasza władza. Przecież wszytkim chodzi o to , by żyło się lepiej czyż nie tak?
TE JE....ANTYSEMITO OD IZRAELA TO SIĘ ODP....!!ZRÓB COŚ TAKIEGO JAK ŻYDZI,TAK MĄDRE I POUKŁADANE PAŃSTWO JAK IZRAEL!!ZARZĄDZAJ FINANSAMI ŚWIATOWYMI JAK ŻYDZI Z SUKCESEM!!TY BURAKU Z KATO LANDU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tel Aviw to chyba, żart. Nie ma szans. Dobrze by było jak by chociaż Gdańsk był ---- Jak zyskać premię z banku: http://www.premiadlaciebie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że Tel Aviw potrzebny. jest mnóstwo pielgrzymek do Ziemi Świętej i trzeba lecieć z Warszawy albo Budapesztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnek napisał:
Tak, szczególnie tel aviw jest bardzo potrzebny...
Szczególnie że ludzie latają tam na wycieczki-kościelne, pielgrzymkowe też więc jak najbardziej TAK. Pomyśl zanim coś palniesz buraku wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys napisał:
Tel Aviw to chyba, żart. Nie ma szans. Dobrze by było jak by chociaż Gdańsk był ---- Jak zyskać premię z banku: http://www.premiadlaciebie.pl
To akurat może być jeden z najbardziej dochodowych kierunków. Majdanek, mówi ci to coś? Ten kierunek nie jest z myślą o tych, którzy będą latać tam, tylko o tych, którzy będą latać tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm no tak jak widziałam ludzie prosili o połaczenie z Holandia i nic.... ale Tel Aviw jak najbardziej.... nie chce sobie wyobrażac co bedzie się działo podczas "Dni Majdanka" ortodoksyjne czarne kapelusze zaleją nasze miasto !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czy z tego Hamburgerowa będzie wreszcie samolot do Chełma przez Rejowiec???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dx napisał:
Jeżeli bierze się za coś sobczak to wiadomo, ze zaraz będzie totalna klapa!!! No chyba, że chodzi o przydział nagród dla kolesi ....
ale on nawet nie bierze udziału w negocjacjach z liniami ,robi tylko wokól siebie zamieszanie i pr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LCH napisał:
A ja się pytam czy z tego Hamburgerowa będzie wreszcie samolot do Chełma przez Rejowiec???
lotow na ukraine sie na razie nie przewiduje wiec spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek napisał:
W środkowej Anglii też pracuje dużo ludzi z Polski B. Może by tak kursik do Doncaster-Shefild.Zapewniam że za rozsądną cenę poleciałbym z żoną 2 razy w roku.
a od kiedy to shefield jest w srodkowej anglii,zawsze tak bylo ze to east midlands i birmingham tam leza moze cos sie na mapach zmienilo lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...