Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe płuca, nowe życie Kuby Bielaka. \"Czuję się super!\"

Utworzony przez Samael, 23 października 2012 o 07:23 Powrót do artykułu
Cieszę się razem z Kubą i jego bliskimi. Powodzenia i zdrowia życzę !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Duuuuużo zdrowia!
0
To super wiadomość. Kibicuję Ci Kuba i życzę powodzenia - trzymaj się cieplutko :-))
0
Świetna wiadomość. Życzę Ci powodzenia Kuba i zdrówka
0
Kibicowałam Kubie odkąd pisaliście o nim. Dużo zdrowia kubo!
0
zdrowia i powodzenia. Pozdrawiam.
0
Trzymaj się stary. Nie znamy się, ale jestem całym sercem z Tobą.
0
Kuba GRATULACJE!!!! Bardzo się cieszę, że masz to już za sobą. Wracaj do pełni sił i oddychaj wreszcie pełną piersią!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie znamy się-chodziłem z twoim tatą do jednej klasy,od dawna śledziłem Twoje zmagania z chorobą bardzo się cieszę że dochodzisz do zdrowia-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!,trzmaj tak dalej.Powodzenia.
0
Chwała Panu za to że się udało! Nie zapominajmy, że to dzięki Bogu Kuba otrzymał tyle pomocy od innych!
0
SUPER!!! Duzo, duzo zdrowka zyczymy Kuba !!!!!!!!
0
Wracaj do zdrowia! Warto było zbierać i przekazywać pieniądze a NFZ i ci od których zależało sfinansowanie tej operacji niech się wstydzą !
0
Gratuluję!! Wspaniała wiadomość
0
Tak się cieszę, że mogłam dołożyć się do tej akcji! Kuba, jesteśmy z Tobą nadal i jesteśmy z Ciebie dumni
0
Trzymaj się, młody, dzielny człowieku! Będzie dobrze, jesteś szczęściarzem, bo masz bliskich, którzy Cię wspierają.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: