Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubartowską do góry pod prąd . Ale jaja ! Życzę powodzenia , aczkolwiek nie wróżę . Może by tak punkt medyczny w Ratuszu , dla wytrwałych którzy pokonają górę ul. Lubartowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczek się zabrał za porządki w tematyce rowerowej. Super, tak trzymać! Miasto to nie tylko kierowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@hahaha, nie mierz wszystkich swoją miarą, jak sam jesteś lebiega. a TAK w temacie jak mogą pod prąd to ok. A kiedy miasto wyśle strażników i policjantów by karać te sieroty co łażą po ścieżkach rowerowych jak święte krowy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie wesoło,krew będzie się lała i trup padał gęsto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie jak stoję w korku a rowerzysta jedzie na czerwonym lub na strzałce nie staje . Mam nadzieje ze straz miejska i policja będą pisać im mandaty często. Bo w końcu zgodnie z prawem rower to pojazd wiec tak samo za czerwone światło jest 300/500 zł a za strzałkę 100zl. Piszcie panowie bo trzeba ich nauczyć jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kirk Myślę, że można zrobić kilka akcji takich jak w innych miastach, czyli większy rower z butlą gazu i trąbą (jak w pociągach). Szybko się nauczą chodzić po dobrej stronie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@hahaha, nie mierz wszystkich swoją miarą, jak sam jesteś lebiega. a TAK w temacie jak mogą pod prąd to ok. A kiedy miasto wyśle strażników i policjantów by karać te sieroty co łażą po ścieżkach rowerowych jak święte krowy?
A co powiesz o rowerzystach jeżdżących po chodniku? A co do samego pomysłu rowerów na buspasie można powiedzieć krótko - Lublinowi gratulujemy pierwszorzędnego debilizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem debilizmem też jest zabronienie rowerzystom jazdy po chodnikach. Sam jestem pieszym, kierowcą samochodu i rowerzystą i rowery na chodniku mi nie przeszkadzają (nie mówię o wariatach) a rowery na ulicy blokują ruch nie ma co się oszukiwać.. wyjadą przed światła jako pierwsi i powolutku sobie jadą.. a nie zawsze jest miejsce do wyprzedzenia. Jadąc rowerem też wolę jechac chodnikiem, nieumyślne potrącenie roweru przez kierowcę może boleć.. a czy rowerzysta wjedzie w pieszego? Chyba musiałby być idiotą. A jazda pod prąd pod górkę.. hmm...... nie skomentuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien ktoś pomyśleć o ścieżce rowerowej wzdłóż rzeki Czechówka. Trasa miogła by sie zaczynać przy placu zabawaw  i boisku na Tatarach i iść wzdłóż działek do samych Tarasów  Zamkowych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Rowerzyści gardzą ścieżkami rowerowymi i chodnikami. Nałęczowska, Sikorskiego, Kraśnickie, Solidarności czy inne miejskie arterie to miejsca gdzie Prawdziwy Rowerzysta w obcisłym trykotowym ubranku z pampersem na tyłku może udowodnić swoją wyższość nad plebsem zamkniętym w metalowych puszkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Rowerzyści gardzą ścieżkami rowerowymi i chodnikami.
A kim i czym oni nie gardzą poza własnym ego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wreszcie coś zrobić z deptakiem. Środek jest wyraźnie zaznaczony jako pas ruchu. Znaków zakazu żadnych. To może chociaż wyznaczyć dwukierunkowy pas dla rowerów z ograniczeniem prędkości. Poza tym trzeba zmniejszyć radykalnie ilość samochodów w centrum. Ustanowienie  za to częstszej komunikacji autobusami przez centrum.  Druga sprawa to umożliwienie jazdy rowerem (jeśli nie dorobienie ścieżki rowerowej) wzdłuż Czechówki od Wodopojnej do Lubomelskiej i pasy na Lubomelskiej do Krakowskiego. Pytanie : czy pasami w przeciw prądzie będzie można jechać w dwie strony? Np Lubartowską w dół od Bramy krakowskiej? Więcej stojaków na rowery przynajmniej przy budynkach samorządowych i państwowych. Na inicjatywę właścicieli prywatnych nie ma co liczyć (chyba).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby na deptaku namalować pas dla rowerzystów. Deptak jest  szeroki, spokojnie zmieści się ścieżka dla rowerów, która pozwoli na przejazd bez kolizji z pieszymi! Druga sprawa to przejazd przez Al. Racławickie, rónież można wydzielić na chodnikach pas dla rowerów, chodniki są szerokie, starczy miejsca dla wszystkich! Jeżdżę tędy codziennie i wiem jak wygląda przejazd rowerem w szczycie, ulica jest wąska, zakorkowana, samochody spychają rowerzystów na prawą stronę, która jest dziurawa po zimie. Jest to niebezpieczne, denerwują się i kierowcy i rowerzyści. W ten sposób wilk byłby syty i owca cała!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wreszcie coś zrobić z deptakiem. Środek jest wyraźnie zaznaczony jako pas ruchu. Znaków zakazu żadnych. To może chociaż wyznaczyć dwukierunkowy pas dla rowerów z ograniczeniem prędkości. Poza tym trzeba zmniejszyć radykalnie ilość samochodów w centrum. Ustanowienie  za to częstszej komunikacji autobusami przez centrum.  Druga sprawa to umożliwienie jazdy rowerem (jeśli nie dorobienie ścieżki rowerowej) wzdłuż Czechówki od Wodopojnej do Lubomelskiej i pasy na Lubomelskiej do Krakowskiego. Pytanie : czy pasami w przeciw prądzie będzie można jechać w dwie strony? Np Lubartowską w dół od Bramy krakowskiej? Więcej stojaków na rowery przynajmniej przy budynkach samorządowych i państwowych. Na inicjatywę właścicieli prywatnych nie ma co liczyć (chyba).
Deptak już dawno powinien być uruchomiony dla rowerzystów. Nie wiem dlaczego jest taki opór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deptak już dawno powinien być uruchomiony dla rowerzystów. Nie wiem dlaczego jest taki opór.
Jak rozłożą ogródki piwne to będzie za wąsko na rowery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, trolejbus pojawia się tam raz na 10 minut i jazda rowerzystów po tym pasie będzie stanowiła straszne zagrożenie w ruchu... I w tym wypadku nie ma żadnej jazdy pod górę pod prąd, tylko buspasem, gdzie poza trolejbusami inne pojazdy mają zakaz jazdy  
A co powiesz o rowerzystach jeżdżących po chodniku? A co do samego pomysłu rowerów na buspasie można powiedzieć krótko - Lublinowi gratulujemy pierwszorzędnego debilizmu.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakkrokomediocyrkodramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, trolejbus pojawia się tam raz na 10 minut i jazda rowerzystów po tym pasie będzie stanowiła straszne zagrożenie w ruchu... I w tym wypadku nie ma żadnej jazdy pod górę pod prąd, tylko buspasem, gdzie poza trolejbusami inne pojazdy mają zakaz jazdy
Dokładnie żeby jeszcze na 10 min, według mnie to bardzo dobry pomysł i aż dziwne, że dopiero teraz ktoś na to wpadł. A tych ludzi co się tego czepiają, to chyba przeraża ta góra, bo oni by padli na zawał po pierwszym przejściu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kontrapasy na Legionowej i Zuchów??? czytam to ze zgrozą,ludzi chcą pozabijać i okaleczyć!!!! To są ulice jednokierunkowe, gdzie wzdłuż stoją zaparkowane samochody i pozostaje wąski przejazd dla kierowców. Absolutnie nie ma tam miejsca na rowerzystów a jeszcze pod prąd, zgroza kto wpadł na taki pomysł?? Chyba urzędnicy widzieli te ulice tylko na mapie!! Na Legionowej jest bardzo szeroki pas zieleni, można poszerzyć chodnik i tamtędy bezpiecznie puścić rowerzystów, ale to wymaga większej inwestycji niż namalowanie pasów na ulicy. Lublin miastem inspiracji- wszystko byle jak, bez pomysłu, najważniejsze żeby było tanio, kolejny pomysł prosto zza urzędniczego biurka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie jak stoję w korku a rowerzysta jedzie na czerwonym lub na strzałce nie staje . Mam nadzieje ze straz miejska i policja będą pisać im mandaty często. Bo w końcu zgodnie z prawem rower to pojazd wiec tak samo za czerwone światło jest 300/500 zł a za strzałkę 100zl. Piszcie panowie bo trzeba ich nauczyć jazdy.
 
Wkurza mnie jak stoję w korku a rowerzysta jedzie na czerwonym lub na strzałce nie staje . Mam nadzieje ze straz miejska i policja będą pisać im mandaty często. Bo w końcu zgodnie z prawem rower to pojazd wiec tak samo za czerwone światło jest 300/500 zł a za strzałkę 100zl. Piszcie panowie bo trzeba ich nauczyć jazdy.
No i widzisz Leniwy, Wygodny Misiu... też wsiądź na rower -będziesz i Ty miał "luzy" :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...