Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe targowisko w Lublinie miało powstać jeszcze w tym roku. Dlaczego tak się nie stanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2017 r. o 06:53 Powrót do artykułu
A ja jestem pewien, że w przyszłym roku uporządkują ten teren i nowe targowisko stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trolle przestańcie się ośmieszać wpisami o deweloperach i Budimexie :) ja rozumiem, że Biuro Propagandy PiS przysyła takie a nie inne rozkazy, ale bez przesady :) nikt tej propagandowej papki i tak nie łyknie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk już tyle obszarów miejskich zrewitalizował, że jestem przekonany co do tego, że i uda się w końcu zlikwidować ten Bangladesz na Podzamczu. Kwestia czasu. Szkoda tylko, że kupcy stawiają opór i robią co mogą, żeby zablokować wszelkie inwestycje na tym terenie. I tutaj przykład choćby hali targowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk już tyle obszarów miejskich zrewitalizował, że jestem przekonany co do tego, że i uda się w końcu zlikwidować ten Bangladesz na Podzamczu. Kwestia czasu. Szkoda tylko, że kupcy stawiają opór i robią co mogą, żeby zablokować wszelkie inwestycje na tym terenie. I tutaj przykład choćby hali targowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat jest tam syf, poczekamy jeszcze rok, ale oby ostatni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje w budżecie 5 milionów złotych, czyli mniej niż planowanych dotacji celowych dla miejskiej spółki działającej pod nazwą... MOSiR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak na pocztowej, nowe targowisko zero sprzedających, rewitalizujmy dalej to nam tylko lidle i biedrony zostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na "inteligentny" system zarządzania ruchem kasa jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przyjrzyjcie się Żukowi - to wzorcowy picuś glancuś dbający o własne interesy. Otoczył się równie bezproduktywnymi klakierami którzy jedynie co to potrafią trwonić społeczne pieniądze. Wszystkie inwestycje drogowe powstały w skutek krajowego programu i te miernoty nie miały na to żadnego decyzyjnego wpływu. Jedynie co można im przyznać to to że przepłacali niemalże każdą inwestycję. Ich dzieło to stadion i CSK no i betonowy Pl. Litewski...... i tyle. Jak na czasy Wasilewskiego i dwie kadencje Żuka to niewiele a nawet bardzo,bardzo mało i to za jakie pieniądze i zadłużenie Miasta. Nie darmo Żuk boi się lubelskiego Koziołka i zamienił go na kapelusze Widzącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile PiS płaci za takie komentarze na temat prezydenta Żuka???? Jeszcze w złotówkach??? Czy już w rublach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ci zapłacił za ten wpis twój platfomens ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...