Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe trolejbusy już jeżdżą. Nawet bez trakcji (wideo)

Utworzony przez valduś, 2 października 2013 r. o 15:55 Powrót do artykułu
Nie wiadomo co kto skąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na materiale video nie jest pokazane jak pojazd faktycznie porusza się bez połączenia z trakcją, skoro o tym akurat jest mowa w wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co im te silniki jak na felin jest trakcja trolejbusowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbawily mnie te dwa kartony przy drutach, chyba maja na celu nakierowac palagi na druty, iscie profesjonalne rozwiazanie problemu, ale co na to wszystko powie hanka czy nie bedzie zadala kasy za odstapienie od patentu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego nie robią lokomotyw elektrycznych z dodatkowym silnikiem spalinowym :ph34r: ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja Wam zazdroszczę trolejbusów i autobusow w jednakowych kolorach z symbolami miasta i nie obklejonych reklamami. Doceniajcie to co macie i czym mozecie się szczycić. Nie chcę krytykować swego miasta i dlatego nie podam gdzie mieszkam, ale podkreślam szczerze Wam tego zazdroszczę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...