Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi członkowie rad programowych TVP Lublin i Radia Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 r. o 21:57 Powrót do artykułu
jak prokurator pis będzie miał teraz 43 tys. stołków do obsadzenia dyrektorów w  sądach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunę zastępuje komuna - PiS Nie liczcie na telewizję Narodową tylko partyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie te partyjniackie twarze i nazwiska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożal się Boże nad tą hołotą...... ( wystarczy spojrzeć na te ryje)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czy to nie jest obrzydliwe??? Do jakiego stopnia to towarzystwo jest pazerne i zdemoralizowane???Czy brak jest prostolinijnych ludzi znających problematykę?? Czy Ci na zdjęciu nie mają co robić?Czy wypełniają swoje obowiązki zgodnie z wyborem? Na pewno nie ,bo wszędzie się robi źle!!! A ja myślałem ,że teraz w PIS-ie idzie w dobrym kierunku? Prawdę mówił śp.gen Jaruzelski :" to jest to samo ,tylko nie tak samo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeeeeeenada Tułajew w telewizji to tylko w ntyle wizji ja abonamentu nie mam zamiaru płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno Tułajew dostał zadanie od Kaczyńskiego , co wydaje mi się czasowo absorbujące , ale chęć zdobycia jeszcze dodatkowej kasy zaćmiła facetowi oczy.Może by tak poszedł na Chmielną i poddał się kuracji na zaćmę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abonament płącic na KOR'owe towarzystwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni akapit: "Partię Kukiz’15 reprezentuje..." Kukiz'15 to nie jest partia i nie bierze subwencji partyjnych, jest to klub parlamentarny. Prośba do redakcji o korektę i wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Walczymy z pantizokracją, a jak Nas się nazywa partią to jest to już dezinformacja.... mam nadzieje, że nie celowa. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada ze strony PiS. Posłowie tacy biedni, że muszą dorabiać ? Wstyd panie Tułajew, wstyd panie Zawiślak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL całkowicie wycięty. I dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew w radzie programowej - to oznacza, że program TVP Lublin będzie zgodny z linią PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ 15 to nie partia tylko obywatelski ruch, który ma za zadanie ODPARTYJNIĆ nasz kraj. Zmienić Konstytucje, wzmocnić siłę referendum i zakazać deficytu budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...