Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bardzo ważne społecznie informacje. Autor "jsz" dobrze czuje swe powołanie. Na pewno czuje się spełniony jako "autor". Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy niezwykle fascynująca informacja poprawiająca status mojego życia oraz bliskich mi osób i wszystkich ludzi których znam . Na pewno otwarcie tego typu punktów usługowo konsumpcyjnych wzbogaci zarówno wizerunek samego miasta jak i województwa oraz wpłynie na ceny warzyw i owoców u lokalnych rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tej informacji inaczej spojrzymy na świat, a to nie jest ostatnie słowo i my tą wiadomością otwieramy oczy niedowiarkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy niezwykle fascynująca informacja poprawiająca status mojego życia oraz bliskich mi osób i wszystkich ludzi których znam . Na pewno otwarcie tego typu punktów usługowo konsumpcyjnych wzbogaci zarówno wizerunek samego miasta jak i województwa oraz wpłynie na ceny warzyw i owoców u lokalnych rolników.
 
Doprawdy niezwykle fascynująca informacja poprawiająca status mojego życia oraz bliskich mi osób i wszystkich ludzi których znam . Na pewno otwarcie tego typu punktów usługowo konsumpcyjnych wzbogaci zarówno wizerunek samego miasta jak i województwa oraz wpłynie na ceny warzyw i owoców u lokalnych rolników.
Proponuję "się" przeprowadzić na Roztocze - okolice Suśca i Józefowa - tak zaiste jest cudownie - świeżo i naturalnie... Tam nie ma tych "przebrzidłych markietów" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki tam market powstanie, tak przy okazji.Będzie posprzątane. A gdzie są zieloni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde felek ....to co ...przeoczylem.....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...