Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowo narodzone koty ktoś wrzucił do śmietnika

Utworzony przez WestBlu, 30 kwietnia 2010 o 15:05 Powrót do artykułu
Jak czytam o takich bestialskich występkach to jestem za aborcją!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ot, takie studenckie żarty !
0
Czyżby początek dni kultury studenckiej?
0
ktoś wyrzucił koty,innym razem kto wie,może wyrzuci dziecko? czy da się ustalić kim jest ten deb***? nie rozumiem jak można coś takiego zrobić?! tak bardzo komuś przeszkadzały te koty? Na głupotę czasem nie ma lekarstwa:0
0
Kiedyś na spacerze przy lesie też znalazłam zawiązaną reklamówkę z 8 kociętami:-) kiedy mój pies podbiegł do niej na początku myślałam że w środku jest dziecko....Ludzie właśnie są tacy okrutni
0
Skoro p. Anna tam karmi to dlaczego nie pomyslała o sterylizacji dokarmianych kocic? Z Urzędu Miasta sa talony na bezpłatne zabiegi i można tam wypożyczyć klatkę-łapkę do złapania dzikiej kotki. Weterynarz wykonujący zabiegi ma obowiązek pomóc w transporcie. Tylko trzeba chcieć.
0
######fundacjafelis.schronisko.net/aktualnosci-3196.html
0
Jechałam 3 maja do Lublina ok.16,30 obok skrzyżowania w okolicach skansenu poboczem wałęsał się pies mieszaniec boksera okropnie wychudzony.Ktoś musiał wywieźć i porzucić zwierzę.Gdzie w ludziach tak postępujących odrobina serca.Mąż skwitował ,że takiemu s.....synowi trzeba by nie dać z tydzień jeść to by poczuł co to jest głód.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: