Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesny hotel powstanie przy al. Solidarności w Lublinie

Utworzony przez Karolina, 25 lutego 2011 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Jeśli chodzi o standard to nie ma sensu budować hotelu dwugwiazdkowego. Teraz liczy się standard i poniżej trzech gwiazdek nie ma sensu. Cena i standard są bardzo ważne, a przede wszystkim jakie będzie oferował usługi Obiekt sam w sobie. Proponuję dodatkowo to czego żaden lubelski obiekt jeszcze nie posiada: kręgle, bilard, basen, sala na eventy, zamiennie na konferencje. To jest podstawowe wyposażenie nowoczesnego obiektu, a niestety pokój z wyżywieniem, to już żaden produkt. Proszę przemysleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnij program!! Oglądaj reklamy!!! ZARABIAJ!!!!! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264465
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnij program!! Oglądaj reklamy!!! ZARABIAJ!!!!! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264465
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Jeśli chodzi o standard to nie ma sensu budować hotelu dwugwiazdkowego. Teraz liczy się standard i poniżej trzech gwiazdek nie ma sensu. Cena i standard są bardzo ważne, a przede wszystkim jakie będzie oferował usługi Obiekt sam w sobie. Proponuję dodatkowo to czego żaden lubelski obiekt jeszcze nie posiada: kręgle, bilard, basen, sala na eventy, zamiennie na konferencje. To jest podstawowe wyposażenie nowoczesnego obiektu, a niestety pokój z wyżywieniem, to już żaden produkt. Proszę przemysleć.
Powiedz mi droga Karolino, gdzie w Lublinie ma się zatrzymać czterosobowa rodzina, która chce w kilka dni, powiedzmy pięć, zwiedzić miasto? Przecież nie ma miejsca w mieście gdzie da się to zrobić za mniej niż tysiąc złotych. A gdzie dojazd, wyżywienie i inne wydatki? Na Noc kultury turyści gdzie mają spać? Nie każdego stać na wydanie 150zł za noc w *** hotelu. Ja się w 100% zgadzam z wypowiedzią w artykule, że takich tańszych miejsc strasznie brakuje. Choć swoją drogą ty, również masz rację, ale hotel, o którym mówisz wydaje mi się nie być aż tak priorytetową sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Powiedz mi droga Karolino, gdzie w Lublinie ma się zatrzymać czterosobowa rodzina, która chce w kilka dni, powiedzmy pięć, zwiedzić miasto? Przecież nie ma miejsca w mieście gdzie da się to zrobić za mniej niż tysiąc złotych. A gdzie dojazd, wyżywienie i inne wydatki? Na Noc kultury turyści gdzie mają spać? Nie każdego stać na wydanie 150zł za noc w *** hotelu. Ja się w 100% zgadzam z wypowiedzią w artykule, że takich tańszych miejsc strasznie brakuje. Choć swoją drogą ty, również masz rację, ale hotel, o którym mówisz wydaje mi się nie być aż tak priorytetową sprawą.
Za wiele tych miejsc nie ma ale da się, trzeba tylko poszukać. Schronisko na Długosza, na Podwalu, chyba przy kościele jest jakiś dom noclegowy, mieszkania do wynajęcia za 100 zł/doba niezalażnie ile osób mieszka. Nikt nie broni w hotelu 3* zrobić niższych cen a zawsze to wyższy standard. Myślę, że hotel 2* również nie miałby cen poniżej 150 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Jeśli chodzi o standard to nie ma sensu budować hotelu dwugwiazdkowego. Teraz liczy się standard i poniżej trzech gwiazdek nie ma sensu. Cena i standard są bardzo ważne, a przede wszystkim jakie będzie oferował usługi Obiekt sam w sobie. Proponuję dodatkowo to czego żaden lubelski obiekt jeszcze nie posiada: kręgle, bilard, basen, sala na eventy, zamiennie na konferencje. To jest podstawowe wyposażenie nowoczesnego obiektu, a niestety pokój z wyżywieniem, to już żaden produkt. Proszę przemysleć.
PROPONUJĘ JESZCZE LĄDOWISKO DLA HELIKOPTERÓW NA DACHU I ...... STOISKO Z WODĄ SODOWĄ DLA KAROLINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Powiedz mi droga Karolino, gdzie w Lublinie ma się zatrzymać czterosobowa rodzina, która chce w kilka dni, powiedzmy pięć, zwiedzić miasto? Przecież nie ma miejsca w mieście gdzie da się to zrobić za mniej niż tysiąc złotych. A gdzie dojazd, wyżywienie i inne wydatki? Na Noc kultury turyści gdzie mają spać? Nie każdego stać na wydanie 150zł za noc w *** hotelu. Ja się w 100% zgadzam z wypowiedzią w artykule, że takich tańszych miejsc strasznie brakuje. Choć swoją drogą ty, również masz rację, ale hotel, o którym mówisz wydaje mi się nie być aż tak priorytetową sprawą.
W Akademiku Akademii Medycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bamboleo napisał:
W Akademiku Akademii Medycznej
Jaaa, jak ci się uda usnąć przy akompaniamencie rozwrzeszczanych studentów to jest to dobra propozycja. W sumie mi w Katowicach udało się zasnąć przy perkusji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Jaaa, jak ci się uda usnąć przy akompaniamencie rozwrzeszczanych studentów to jest to dobra propozycja. W sumie mi w Katowicach udało się zasnąć przy perkusji....
Po jakiej dawce w przeliczeniu per capita...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak TBV wybuduje ten hotel, to niewiem czy będzie on zasługiwał choć na jedną gwiazdkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Teraz liczy się standard i poniżej trzech gwiazdek nie ma sensu. Cena i standard są bardzo ważne, a przede wszystkim jakie będzie oferował usługi obiekt sam w sobie. Proponuję dodatkowo to czego żaden lubelski obiekt jeszcze nie posiada : kręgle, bilard, basen, sala na eventy, zamiennie na konferencje. To jest podstawowe wyposażenie nowoczesnego obiektu, a niestety pokój z wyżywieniem, to już żaden produkt.
Święta racja, ale do Lublina w ogóle mało kto przyjeżdża, bo nie ma po co (w sensie turystycznym, rekreacyjnym, krajoznawczym i przyrodniczym). Jedyna rzecz, która produkuje turystów to Majdanek (wycieczki z Izraela). Lublin to nie Zakopane ani Mikołajki, ani , ani Karpacz, ani Kołobrzeg. A sala na eventy/konferencje to się przyda ... raz na miesiąc może. Na Lubelszczyźnie tyle biznesu i biznesmenów co brudu za paznokciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...