Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda ze nie 300 pewnie kolejka sie ustawia na ten tor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 za godzine? to ja wole sobie na normalnej drodze poza miastem poćwiczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz kierownicy na filmie nie zapina pasów. Po co ? Takiemu wybitnemu  kierowcy  ręce nerwo latają po kierownicy jak przy przewozie buraków pks-em do składu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, już dwaj mistrzowie kierownicy sie odezwali - spokojnie, oczywiście, że to oferta niepotrzebna dla was, wy jesteście królami szos tak po prostu, od urodzenia.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 to bardzo tanio, biorąc pod uwagę koszt jazdy na innych torach bez mat poślizgowych lub w szkołach doskonalenia techniki jazdy gdzie ceny są co najmniej 6 razy większe.   Ale dla studenta fakt, 100zł to dorobek życia...   Mnie jednak odstrasza flota samochodów, przednionapędowych. Chyba, że można przyjechać swoim samochodem się pobawić, bo nie każdy ma przedni napęd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno zasadniczne pytanie. Czy będzie mozna sie szkolic na swoim aucie czy na L ? Zdecydowanie lepiej byłoby doskonalic jazde tym pojazdem którym poruszamy sie na codzien. W takim 1ypadku wypozyczenie toru na godzine za 100 ł to troche duzo. Co innego jak w to 100 zł wliczone jest ich auto to cene nie jest wygórowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od minuty 3:20 wyjasnia ze szkolenia beda odbywac sie na pojazdach ODTJ jak i rowniez kazdy bedzie mogl przyjechac swoim autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawą sprawą są koszty budowy toru!!!!! Koszty szacowane przez WORD były na poziomie 5-7 mln http://www.motofakty.pl/artykul/lubelski-word-wybuduje-dwie-plyty-poslizgowe.html Cena w przetargu była na poziomie 8 mln brutto  TO SKĄD SIĘ WZIĘŁY DODATKOWE 4 MLN?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czekam na prawdziwy tor, a nie płyty-sryty poślizgowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że coś się dzieje w tym kierunku, ale mimo wszystko płyta poślizgowa to mało. Potrzebujemy toru z prawdziwego zdarzenia, bo przecież Kryterium Asów, zawody Drift, czy Rally Sprinty nie odbędą się na takim obiekcie. Moto Sport w Lublinie dostał zadyszki, ba można powiedzieć, że to już  nawet oddechy agonalne :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było zniszczyc tor lublin żeby małpki mogły napchać sie kasy z "płyty poslizgowej" i dlaczego okłamujecie ludzi i piszecie że "unia dołożyła"..... z własnej kieszeni? chyba z naszych pieniedzy które nam kradną w podatkach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę. Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda. Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 100 zł? Życzę panu urzędnikowi, żeby zarabiał tyle, ile normalni ludzie. Wtedy zamiast tylko byłoby "aż" 100 zł.   Co co toru: dobrze, że jest coś takiego. Szkoda, że zapomniano o motocyklistach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tania podróba Toru Lublin... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto spróbować swoich sił. Fajna zabawa - a i nauka na przyszłośc przednia. Kilka razy próbowałem swoich sił na tego typu torach. Przydaje się to później w trudnych warunkach. Wielu się może zdziwić że przy prędkości ok 50km/h nie jest w stanie zapanować nad autem. A w realu raczej jeździ się szybciej..... Daje do myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę. Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda. Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.
    Najpierw spróbuj - kierowco z wiekszym stazem - zdziwisz się jak niewiele potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? sami zdziercy z WORD nie potrafią jeździć a ludzi pouczają i gnoją.   DNO DLA MNIE, WOLE W PRYWATNEJ SZKOLE NAUKI JAZDY CZY NAWET NA CIENKIM LODZIE W STAWIE ĆWICZYĆ NIŻ WORDOWI DAĆ CHOCIAŻ 1 GROSZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...