Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
suplementy to jedno oszustwo, nie muszą zawierać deklarowanych substancji tj leki, niech chłopaki nie myślą ludziom oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On dostał na to 800 tysięcy złotych? Bez jaj....to jakiś kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te suplementy na miesiąc są warte maksymalnie 30 złotych reszta to ich zarobek. Pozdrawiam kumatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie leki i suplementy to jest śliski temat. Myślę o start-upie ale za jakiś czas. Póki co zrobiłam kurs na eduwebie z zakładania takiej formy działalności i kompletuje dokumentacje. W każdym razie branża w której zamierzam działać jest znacznie mniej kontrowersyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie lubelski park naukowo-techniczny wybral start-up producent suplementów jako inowacyjna firma i dotacja 800 tys a ciekawe projekty o międzynarodowym zasięgu odrzucone. Byliśmy w szoku jak przeczytalismy listę firm z dofinansowaniem to żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze wszystkie informacje to jakiś pseudonaukowy bełkot - owszem poszczególne preparaty (witaminy, minerały itd...) mają badania naukowe, ale całość czyli mieszanki, takich badań nie mają. Dodatkowo w świetle prawa suplementy muszą być w tej chwili być przebadane i mieć udokumentowane działanie żeby były tak nazwane. Czy każda (indywidualna) proporcja ma takie badania i została zgłoszona? Bzdury!!! Dodatkowo niektóre składniki i ich poziom w organizmie trudno jest oznaczyć w laboratorium, a firma oferuje ankietę internetową - mało poważne :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...