Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy pas do skrętu z Filaretów poprawiony

Utworzony przez kierowca, 21 maja 2013 r. o 20:00 Powrót do artykułu
jedno jest pewne jak na drodze pracuje KPRD, ze będa zaje.. utrudnienia w ruchu i będzie to bardzo długo trwało, a na dodatku jak skończą to będzie sperd... albo do poprawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tradycyjny podpis wykonawcy - czyli po roku zapadnięte studzienki. To wręcz ich klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakiś smutny dowcip jesli tak jak na zdjęciu ma wyglądać droga świeżo po remoncie - jakieś bruzdy, jakaś polepiona studzienka, ludzie ktoś tu na głową pupadał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak poprawić im się nie udało... Wystarczy się przejechać Filaretów żeby to stwierdzić. Partacze i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet mi nie mócie, że to tak wygląda, jako przyjęte i oddane do użytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh napisał:
Nawet mi nie mócie, że to tak wygląda, jako przyjęte i oddane do użytku
jak na tubtin to i tak 120% normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całym odcinku ul. Filaretów (po wykonaniu jego remontu) będzie położona warstwa mieszanki asfaltowej tzw. ścieralna więc będzie równo. Mnie zastanawia (i smuci) tak długi termin przewidziany na remont czyli praca będzie tylko na jedną zmianę i przyśpieszenie w październiku - oby tak się nie stało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Położa asfalt a w listopadzie powiedzie ze swierzy frezuja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a żeby dopuścić jazdę na wprost prawego pasa na Nałeczowskiej to jakoś nic się nie dało robić. Obiecali się tym zająć z miesiąc temu i nic. Dalej stoi sie w wielkim korku a prawy pas pusty. Szczególnie że jescze teraz skryżowanie z Boh.M.Cassino upośledzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zostanie otwarta ul.Północna dla ruchu z Czechowa na Sławin? Jej zamknięcie spowodowało zablokowanie skrzyżowania Sikorskiego-Solidarności: https://www.facebook.com/DrogiLublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja. dlaczego nie poszerzyli do góry??na dole filaretów 3 pasy na gorze dwa a po srodku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jeszcze studiowałem w tym smutnym mieście to zawsze jechałem na sam dół omijając cały korek i wbijałem się na prawy pas tuż tuż przed światłami na dole. Miałem rejestrację z obcego miasta więc zawsze znalazł się jakiś naiwny co się zlitował hue hue hue Po co budować nowy pas - wystarczy trochę pomyśleć na drodzę i od ręki robi się łatwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Jak jeszcze studiowałem w tym smutnym mieście to zawsze jechałem na sam dół omijając cały korek i wbijałem się na prawy pas tuż tuż przed światłami na dole. Miałem rejestrację z obcego miasta więc zawsze znalazł się jakiś naiwny co się zlitował hue hue hue Po co budować nowy pas - wystarczy trochę pomyśleć na drodzę i od ręki robi się łatwiej
Teraz tych naiwnych jest mniej a ty byś stał z pięć minut z miną srającego pieska i czekał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...