Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Prezydencie !!!! Odblokujcie Lublin !!!! Wątpliwe zmiany jak i rozkłady sparaliżowały niektóre skrzyżowania Lublina !!! Dotyczy to głownie tras wylotowych jak np. JPII, Diamentowa, Kunickiego itd... Kto pozwolił na takie zmiany ???? Takie linie "niby trolejbusowe" jak 159, 160 skutecznie paraliżują ruch na w/w skrzyżowaniach ....i trasach MAKABRA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana Linii 44 to poroniony pomysł, jestem studentem i jak teraz dojadę na Politechnikę?????
Rowerkiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 z Tomaszowic też jeździ pełne. Akurat tę linie trzeba pochwalić, że pani wójt Jastkowa się dogadała z Lublinem a poprzedni wójt głównie się procesował z dyrektorką szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens ma zamiana 39 z 57 i 17 ze 160? Wiekszosc ludzi tymi autobusami jezdzila do pracy albo szkoly a teraz trzeba sie przesiadac albo isc na piechote... BEZ SENSU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma połączenia ze Świdnika do Lublina po 23:00, ludzie kończą drugą zmianę w PZL i nie mają jak wrócić do Lublina - paranoja linia nocna N2 dopiero odjeżdża ze Świdnika przed 2:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy skrócenie trasy linii 44 było aż tak potrzebne - najbliżej mam do przystanku Szmaragdowa, teraz więc będę musiała codziennie rano przespacerowac się na Widok lub Perłową aby dojechać na Politechnike. Niby nie są to duże odległości, ale jak to czasem bywa jako spóźnionej studentce nie jest to za bardzo na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze do szkoly moge isc na piechote dzieki skroceniu 44, marzylem o tym cale wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko urzędasy w Polsce wiedzą jak zepsuć coś co dobrze działa!!!!bo jak jest za dobrze społeczeństwu to oni chyba źle się czują!!!!!!!!!!!!kierowcy 160 ,na pętli Widok nie wiedzą na którym przystanku się zatrzymać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu te zmiany. Kogo niby 57 wozi przez całe miasto do pracy z Turystycznej? Przecież tam nikt nie mieszka! Tam są same firmy! Za to 39 nie ma szans jechać zgodnie z rozkładem jazdy, szczególnie od strony Lipniaka. Od wtorku codziennie jadę do i z pracy z opóźnieniem. Nie wiem, jaki geniusz opracowywał rozkład jazdy, ale na linii 39 po wakacjach autobusy jeżdżą o tej samej godzinie, co przed zmianami, a przecież trasa linii została wydłużona i to znacznie.  Z tego co czytam, zmiany na innych liniach są równie głupie jak zamiana 39 z 57. To miasto jest pełne głupoty, nie inspiracji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...