Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rozkład jazdy MPK Lublin: przystanek \"pupa\" na ulicy \"d...\"

Utworzony przez barbara, 1 października 2010 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Wszystko idzie do przodu ;wiec może MPK Lublin wprowadziłoby doładowanie biletów miesięcznych droga internetową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając mpk to se pewnie jeszcze jakiś czas powisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy MPK już myślało wprowadzeniu doładowań biletów miesięcznych droga internetowa? myślę ze wielu rodzicom ułatwiłoby to zakup biletu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałeś MPK i nagle okazuje się, że w du*** byłeś i PUPĘ widziałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, strona była pewnie wczesniej testowana w standardowy sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że news na 1 stronę Prawdziwa tragedia... Ja się usmiałam:) Szkoda, ze juz usuniete...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę podpowiedzieć temat nastepnęgo "newsa": na stronie dziennika jest napisane "dodano: 1 paždziernika 2010"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właściwie, dlaczego w mieście gdzie rządzi Sztuczny Penis (nie mam tu na myśli prezydenta Lublina), nie miała by być ulica Dupy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
a właściwie, dlaczego w mieście gdzie rządzi Sztuczny Penis (nie mam tu na myśli prezydenta Lublina), nie miała by być ulica Dupy ?
Juz zapomniales przy jakiej okazji byl ten sztuczny penis???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe d*** to najczesciej wpisywane slowo w celu poprawnego sprawdzenia aplikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dac w koncu do autobusów konduktorów 1!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo dołozyc kierowcom sprzedaz bółeczek i coca coli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wsadzić im jeszcze miotły w d*** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAN ZE STRONY INTERNETOWEJ - redaktor też inteligencją nie świeci ... skan to kartki papieru można mieć ... a strony to zrzut jak już i nie zrzut ze strony tylko zrzut strony :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...