Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieję, że po tygodniu w środku nie będzie wszystko klekotać, no i ten znaczek ... obciach jak Skoda czy Dacia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoda i dacia to dla ciebie obciach? ciekawe czy stać cię na taką skodę. dacia jest teraz lepsza niż twój piętnastoletni samochód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
mam nadzieję, że po tygodniu w środku nie będzie wszystko klekotać, no i ten znaczek ... obciach jak Skoda czy Dacia
To znaczek MAZa... W Kielcach jeździ takich kilkanaście. Niestety muszę stwierdzić że są to autobusy o klasę, dwie gorsze od Solarisów i Mercedesów. Moim zdaniem nie ma co w to inwestować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile tych nowych będzie jeździć teraz po Lublinie-ten jeden czy więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem nie widziałem i pewnie dopiero zobaczę jak będzie zima i będę musiał schować motocykl... bo tylko w tym okresie się poruszam MPK na co dzień... bo w okresie wakacyjnym jak jadę na miasto pić to wole pojechać TAXI jeśli się jedzie w więcej niż 2 osoby to już wychodzi tak samo jak nocne MPKi... A wracając do MPK już się cieszyłem, że Lublin tak ładnie inwestuje w Merce pięknie się prezentowały tabor byłby jednolity (co do merców miałem tylko jedno ale brak klimatyzacji !!!) a teraz nie wiem co myśleć, zobaczymy mam nadzieje, że oni wiedzą co robią a nie tylko poszli na przeciw związkom by zachować masę mechaników którzy naprawiali stary tabor co by teraz mieli co składać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ImołszynImołszynEvil napisał:
To znaczek MAZa... W Kielcach jeździ takich kilkanaście. Niestety muszę stwierdzić że są to autobusy o klasę, dwie gorsze od Solarisów i Mercedesów. Moim zdaniem nie ma co w to inwestować...
Zastanawia się czy piszesz dlatego że coś gdzieś słyszałeś ,czy z przekory byle napisać źle ,czy z głupoty ,bo to że jesteś ignorantem technicznym -O-to widać po wpisie tylko po co piszesz ? po co robisz z siebie głupa !? Może na uprawie owsa znasz się lepiej spróbuj jak nikt Ci nic nie powie tzn . będzie że to co napisałeś trzyma się kupy .W tym przypadku piszesz bzdury mógłbym z Tobą podyskutować odnośnie w/w kwestii ale Ty musiałbyś mieć choć odrobinę wiedzy w temacie bo znajomość nazw firm to za mało . A i pamiętaj to jest PROTOTYP jeżeli wiesz co to słowo znaczy ! ,który ma być tu w Lublinie produkowany więc o wiele łatwiej jest nanosić poprawki .Po za tym będzie sporo tańszy ,ponadto to jest TROLEJBUS nie autobus nie dalej Twojej głupoty nie będę punktował z żalu nad ...eh szkoda słów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten trolejbus ma"otwieraną podłogę"tak aby można było wjechać elektrycznym wózkiem inwalidzkim?(tak jak np.autobusy Merce Conecto i Solarisy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie sie dziwia ze w lublinie zacofanie, jak tutaj dalej kazdy mysli ze to co z zachodu to lepsze, a nikt nie pomysli ze przez to ze sa skladane tutaj duzo osob ma prace, i moze bedzie miec jej wiecej, ale nie, te tluki lubelskie juz (nawet nie musial wyjezdzac) ocenily co jest wart ten pojazd, szwedzi oprotestowali solarisy bo niby pedaly za daleko od siebie maja i siedzenia niewygodne, a powod jest taki ze nie sa skladane w szwecji, ale nie, tluki lubelskie chca zachodniego chlamu, ktory tylko bedzie mial zamowienie na wschod do lublina to zlozy barachlo, ale te tumany nie potrafia tego pojac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
ludzie sie dziwia ze w lublinie zacofanie, jak tutaj dalej kazdy mysli ze to co z zachodu to lepsze, a nikt nie pomysli ze przez to ze sa skladane tutaj duzo osob ma prace, i moze bedzie miec jej wiecej, ale nie, te tluki lubelskie juz (nawet nie musial wyjezdzac) ocenily co jest wart ten pojazd, szwedzi oprotestowali solarisy bo niby pedaly za daleko od siebie maja i siedzenia niewygodne, a powod jest taki ze nie sa skladane w szwecji, ale nie, tluki lubelskie chca zachodniego chlamu, ktory tylko bedzie mial zamowienie na wschod do lublina to zlozy barachlo, ale te tumany nie potrafia tego pojac
W zupełności się z Tobą zgadzam!-dobry tekst! Raz narzekają,że w Lublinie jedynie Galerie i super/hipermarkety"rosną"-ale znowuż tu jak jest montaż trolejbusów w Lublinie i szansa na nowe miejsca pracy,to też źle!... Ludzie!-tak naprawdę to h*j wie jak Wam dogodzić!!! To podobnie jak w moim przypadku-mam do sprzedania polski rower górski,to ludzie na same słowa"polski" kręcą nosami... Naprawdę-szl*g mnie jasny trafia,bo ludzie wolą tajlandzkie/chińskie amortyzowane badziewie kupić w BiednejRonce lub Tesco za 199zł i po zepsuciu"choroba wie gdzie"części szukać,niż kupić polski,gdzie części do niego właściwie wszędzie kupić można-a trzeba dodać jeszcze,że polski na pewno będzie trwalszy od "chińszczyzny"... A wracając do trolejbusów-bo o tym TU mowa-trzeba się cieszyć z tego,że"ktoś ruszył głową"i tworzy szanse na nowe miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z filmiku widzę,że ma "podłogę otwieraną"na wjazd wózkiem-czyli jest spoko :-) a resztę "czas pokaże".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
ludzie sie dziwia ze w lublinie zacofanie, jak tutaj dalej kazdy mysli ze to co z zachodu to lepsze, a nikt nie pomysli ze przez to ze sa skladane tutaj duzo osob ma prace, i moze bedzie miec jej wiecej, ale nie, te tluki lubelskie juz (nawet nie musial wyjezdzac) ocenily co jest wart ten pojazd, szwedzi oprotestowali solarisy bo niby pedaly za daleko od siebie maja i siedzenia niewygodne, a powod jest taki ze nie sa skladane w szwecji, ale nie, tluki lubelskie chca zachodniego chlamu, ktory tylko bedzie mial zamowienie na wschod do lublina to zlozy barachlo, ale te tumany nie potrafia tego pojac
Solaris, chłopcze, to jest polska firma więc nie chcemy zachodniego tylko polskiego. Ale polskiego, które w niczym od wysokich, zachodnich standardów nie odbiega. A co do tłuka, który jest tam jakimś pseudo-inżynierem to MAZy znam z autopsji, zdarza mi się często nimi podróżować i bardzo szybko zaczynają "klekotać". Poza tym jakość wykonania elementów w środku autobusu jest bardzo, bardzo średnia. A znaczek sobie głąbie porównaj z tym http://www.komunikacja-kielce.pl/km_aktual...ut09_maz916.jpg . Jest MAZ? No jest chłopcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dodać należy, że z tgeo co widzę to w Lublinie nastąpiła tylko przeróbka autobusowej części na trolejbus. Także pozostało białoruskie, spartańskie wnętrze i kabina kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ImołszynImołszynEvil napisał:
A dodać należy, że z tgeo co widzę to w Lublinie nastąpiła tylko przeróbka autobusowej części na trolejbus. Także pozostało białoruskie, spartańskie wnętrze i kabina kierowcy.
tyle ci tylko powiem ze glaba i to wielkiego to ty z siebie robisz bazujac tylko na porownaniu zdjec, nic dodac nic ujac tluku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak wy możecie się tak oszukiwać przecież to konstrukcja oparta na starym neoplanie N4020. Connecto to mocno sparodiowane stare citaro. Widzę że lubicie "stare ciuchy" w nowych opakowaniach. Po za tym ja by oparli ten nowy trolejbus na Maz 103 to cześci z naszych starych neoplańow pasowały by akurat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...