Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy trolejbus wyjechał na ulice Lublina

Utworzony przez smutny marian, 2 marca 2011 r. o 23:15 Powrót do artykułu
No i co z tego, mam się cieszyć?... LUDZIE LUDZIE CIESZTA SIE BO NOWEGO TRALEJBUSA MAMY... ŁOJEZU ALE RADOŚĆ BEDZIEM JEŹDZIŁY NOWYM TRALEBUSEM. CIESZTA SIE LUDZIE BO PRĘDKO TAKIEGO ŚWINTA NIE BEDZIE... ŁOJEZU ŁOJEZU JAK DZINKOWAĆ MAMMY?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
No i co z tego, mam się cieszyć?... LUDZIE LUDZIE CIESZTA SIE BO NOWEGO TRALEJBUSA MAMY... ŁOJEZU ALE RADOŚĆ BEDZIEM JEŹDZIŁY NOWYM TRALEBUSEM. CIESZTA SIE LUDZIE BO PRĘDKO TAKIEGO ŚWINTA NIE BEDZIE... ŁOJEZU ŁOJEZU JAK DZINKOWAĆ MAMMY?...
a ty co? tatusiowi prezerwatywa pękła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nowy trolejbus? Od wtorku jeździ ich mniej po mieście, a jednym z argumentów jest: "Z wyliczeń urzędników wynika, że koszt przejazdu trolejbusu jest większy niż autobusu" (http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/374742,komunikacja-w-lublinie-bedzie-mniej-trolejbusow,id,t.html). Przypominają mi się dyskusje "o wyższości masła nad margaryną" oraz "o wyższości margaryny nad masłem" w zależności od tego, którego z tych artykułów brakowało w sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając powyższe i im podobne komentarze, chciałoby się powiedzieć "A to Lublin właśnie". Ja się z tym nie zgadzam. Malkontenctwo to cecha wieśniaków, którzy nic nie zrobili i by tylko narzekali, a każdą dobrą wiadomość obracają w sromotną klęskę, ewentualnie nic nie znaczące zagranie pijarowskie. Ja zdecydowanie wolę czytać o takich malutkich sukcesach Lublina niż o kolejnych narzekaniach, a to na dziurawe drogi, a to na złe nazwy przystanków, bo jakiś moher wymyślił lepszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Malkontent człowiek niezadowolony ze wszystkiego, we wszystkim doszukujący się wad, niedostatków, ujemnych stron. malkontenctwo. Etym. - fr. malcontent (dziś mécontent) 'niezadowolony';" Pozdrawiam i oby jak najmniej was w Lublinie - mieście które mimo wszystko się rozwija. Pa smutasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też się cieszę z tego trolejbusu, tym bardziej że za półtora miesiące przyjedzie kolejne pięć (w sumie będzie 15), a w lipcu pojawią się nowe autobusy (mercedesy i autosany). Najlepiej nawet nie kiwnąć palcem w jakiejkolwiek sprawie, tylko narzekać, narzekać i narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow 2 lata montowali jeden trolejbus !! Sukces naszego Prezesa Ryeckiego co jeździ nowym mercem GLK. Gratulujemy. Łubudubu łubudubu niech żyje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realna napisał:
a ty co? tatusiowi prezerwatywa pękła?
sama jesteś "prezerwatywa"!!!! Kiedyś nie było prezerwatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Wow 2 lata montowali jeden trolejbus !! Sukces naszego Prezesa Ryeckiego co jeździ nowym mercem GLK. Gratulujemy. Łubudubu łubudubu niech żyje....
Prezes jeździ srebrnym Volvo XC 90 na łódzkich numerach zaczynających się od EL .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...