Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska w ruinie podobno od lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreeeeszcie się skończy ten horror... Jako mieszkaniec Botanika cieszę się i nie mogę doczekać na koniec budowy.
0
Tak oto w wyniku 8 lat zaniedbań i wypaczeń...........
0
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??
0
Gdzie podziali się ci wszyscy, którzy jak inwestycja się zaczynała ostro ją krytykowali?
0
Skanska to jednak porzadna firma! Nabralem do niej przekonania, jak przebudowywali ul Gluska w terminie, a nawet przed, solidnie, to juz 5-6 lat ,a nie potrzeba zadnych poprawek czy remontow!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??
Analfabeto do szkoły trzeba było chodzić. Gimbusie durny naucz się czytać i mówić to jest porażające co piszesz.
0
WAG napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Analfabeto do szkoły trzeba było chodzić. Gimbusie durny naucz się czytać i mówić to jest porażające co piszesz.
Nie to żebym się czepiał, ale analfabetą jest osoba która nie umie pisać, natomiast ja tutaj widzę treść którą da się rozczytać...jeśli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie zadane w komentarzu, to nie odpowiadaj w ogóle.
0
nie chce się czepiać ale z jednej strony wciąż brakuje kawałka jezdni a mamy już 10 marca. trzymam kciuki aby jak najszybciej to zrobili, w końcu będzie porządne skrzyżowanie ale boję się, że w 50 dni tego nie zrobią!
0
Czyli jednak zakończą przed terminem? A to niespodzianka tyle szumu narobili wokol budowy...
0
Wystarczyła, że przyszła lepsza zmiana aby więcej ludzi chciało wyjechać za granicę i tam pozostać. A miało być odwrotnie..
0
Chciałem się zapytać - co to jest to coś "do zawracania" ?? Jeśli oni zrobią to co mi się wydaje i nie będzie skrętu w lewo - to Nobel za głupotę !
0
I tak nic to nie zmieni.Z Botanika bedą korki nadal na smiesznym rondzie pod estakadami.Podobnie jak na Warszawskiej 4 sygnalizaje na 100m.
0
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??.Kurcze jechałem tamtędy kilka razy i nie zwróciłem uwagi ile jest tam filarów podtrzymujących wiadukt.Ale jest ich napewno wiecej niż dwa,trzy są minimum o ile nie cztery.Chyba dwa podtrzymują jedną strone i kolejne dwa drugą.
0
kiedys jak tu pokazali zdjecie wiaduktu z poziomu drogi to tez zwrociło moją uwage to na jakich 'szczupłych' filarach opiera sie ten wiadukt. może nie rypnie
0
Konieczne jest natychmiastowe rozpoczęcie przygotowań do budowy wiaduktu na Racławickich i Sowińskiego/Poniatowskiego. Długość tego wiaduktu wynosiłaby do 20 metrów. Koszt około 20-25 milionów. Okres budowy w okresie lata przy dobrym jej przygotowaniu około 3 miesięcy  tj. od 01 czerwca do 31 sierpnia.
0
Skrzyżowanie im TBV taką nazwe proponuję. Ładne określa intencję i okoliczności jak to po dekadzie ratuszowej niemocy w końcu mieszkańcy dostana jako takie rozwiązanie drogowe
0
123 napisał:
kiedys jak tu pokazali zdjecie wiaduktu z poziomu drogi to tez zwrociło moją uwage to na jakich 'szczupłych' filarach opiera sie ten wiadukt. może nie rypnie
Myślę, że jest coś takiego jak plan tego wiaduktu i filary muszą on uwzględniać określoną/projektowaną nośność, więc raczej wytrzymają.
0
Coś nie widać robotników na zdjęciach z budowy, mam nadzieję, że były robione w niedzielę. Pierwotny termin oddania wiaduktu to przełom listopada i grudnia 2016, ciekawe czy tym razem wykonawca dotrzyma słowa. Poprzedni okazało się, że nie mogą jakiejś warstwy układać w zimie na wiadukcie tak jak by nie wiedzieli, że może być w tym okresie zimno.
0
Po jakiego grzyba muchomora znów te ekrany akustyczne, w tym przypadku od strony "lasku" zdjęcie 12? Jest jakieś logiczne uzasadnienie. Chętnie posłucham.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: