Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To, że Solidarność mocno popiera PIS i Prezydenta nie da się ukryć! Sam do niej należę i TAK JEST! PIS naobiecywał "S" gruszek na wierzbie i teraz nie wypada krytykować sprzymierzeńca, który stawał przeciw PO! Nie jest to obiektywne, a na pewno niemoralne, gdyż z samego założenia związki zawodowe powinny stać w zdrowej opozycji do rządu (czyt. władz). A teraz robi się duży rozkrok i myśli, jak się ustawić! Czy już zacząć wysuwać żądania wobec władz, czy udawać, że jest pięknie?! Długo tak się nie da! Ja też, mimo że bliżej mi do PO, nigdy bezkrytycznie nie przyjmowałem ich ideologii, nie jest doskonała, a ich działania to zasługuje na karę! Ale przyklejanie się "S" do PIS to też wielka przesada! Mimo różnych sympatii politycznych, związek nigdy nie powinien się opowiadać za żadną partią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiwat PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JEST INACZEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowujcie sie po cichu bo przewodniczący poszczuje was KACPERKIEM nie dany wam będzie pensjonat w Kołobrzegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...