Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchodzimy rocznicę Lubelskiego Lipca 1980. To już 34 lata

Utworzony przez MPKowiec, 13 lipca 2014 o 11:29
Najlepszy przykład i efekt tych działań widzimy w lubelskiej szopie. Dziś nie garażuje tu już ani jedna lokomotywa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Było to w dawnych czasach gdy gdy w kolebce przemian tj. zakładowej stołówce WSK podrożał kotlet ( później w stołówce PKP ), rozpoczęły się strajki i nastała obecna "wolność" !!! Więc może teraz też zaczną strajkować tak jak 34 lata temu w walce o normalność, bo ceny rosną i mieszkać potrzebują wszyscy, a beznadziejnych wręcz wrogich gospodarce i Polakom rządów nikt nie chce !!! Niedługo zamienią nam sposób rozliczania zużycia gazu z m3 na kWh i pewnie na tym też "zaoszczędzimy" !!! A teraz podwyżki za podwyżkami i ... wszyscy zadowoleni, bo pracy mają pod dostatkiem, nie ma bezrobocia, buduje się bardzo dużo Polskich fabryk, do lekarza specjalisty dostają się z marszu, mają zarobki i emerytury jak Niemcy lub Francuzi itd. Więc na co czekacie bojownicy o wolność i normalność ?! Gdzie Wasze 21 postulatów ?!!! Przypominam hasła i krzyczymy : SOLIDARNOŚĆ ! SOLIDARNOŚĆ ! NIE MA WOLNOŚCI BEZ SOLIDARNOŚCI !!! O TAKE POLSKE ŚMY WALCZYLI ! O TAKE !!! I jeszcze jeden i jeszcze raz !!! SOLIDARNOŚĆ ! SOLIDARNOŚĆ ! NIE MA WOLNOŚCI BEZ SOLIDARNOŚCI !!! O TAKE POLSKE ŚMY WALCZYLI ! O TAKE !!! O take ?!!! Co świętujecie i co chcecie promować ?! Zniszczenie Polski i naszej gospodarki czy głupotę społeczeństwa które powierzyło Wam rządy w kraju, podobnie jak powstałym później na etosie Solidarności partiom ?!!!    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: