Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkim tym którzy zarzucają Hetmanowi, ze niby nic przez trzy lata pracy w ministerstwie rozwoju regionalnego w warszawie nie zrobił przypominam: to właśnie Hetman zabezpieczył i przypilnował, żeby kasa UNIJNA została przydzielona na rozbudowę drogi krajowej S17 warszawa-lublin jako trasy ekspresowej. Ta kasa załatwiona przez Hetmana nadal czeka, żeby ją na ten cel spożytkować, ruch jest po stronie ministra Grabarczyka, który chce nam ta drogę zabrać, przez co stracimy kasę unijną. PS. Kasa unijna na Program Polski Wschodniej to też zasługa Hetmana, wiec zanim zaczniecie cokolwiek na Hetmana gadac, to sprawdzcie, bo chociaz anonimowo, to jednak jeden z drugim wyjdziecie na amatorów i laikow. Wiec zamiast wypisywac nieprawde poprzyjmy wszyscy Hetmana, bo to pierwszy polityk, który się nie cacka, tylko glośno mowi to, o czym od dawna wszyscy tu w necie piszemy na postach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Włodarze krótko,zrobić wjazd samochodów cięzarowych do Lublina tylko w godzinach nocnych.Wtedy w dzien w miescie nie bedzie tloku na wjezdzie do miasta korek a dlaczego bo ciezarowe czekaja na obwodnice.i tym sposobem zrobi sie wielki huk a dalej.....!!!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku wybory parlamentarne, cała Lubelszczyzna widzi co robi dla niej obecny rząd i myślę że potrafi się za to solidnie odwdzięczyć przy urnach. Wcześniej trzeba zrobić akcje aby przypomnieć przypadkowym jednostkom, co by nie popełnili błędu głosowania na Poparanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źe musi powstać obwodnica to My wiemy i chcemy,tylko nie lubimy lubelszczyznianej ściemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dieki panowie Hetman i Zuk ze wspolnymi silami robimy to co sie nalezy dla miata 400tysiecznego i regionu zamieszkalego ponad 2miliony 186 tys mieszkancow mimo najwiekszej emigracji w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomy netowe i lubelskie !!!!!!!!!! powód do smutactwa jest powazny !!!!!!!!!, zajrzałem se na stronę Ministerstwa Infrastruktury, to jest to „ciało” którym rządzi minister Grabarczyk, ten co nam nie chce zbudowac ekspresówki do Lublina (znaczy drogi S17) i co moje piękne oczy zobaczyły, a jak zobaczyly to się łzami ze wzruszenia zalały ??????? zastępcą min. Grabarczyka jest nie kto inny jak pochodząca z woj. lubelskiego wiceminister Patrycja Wolińska !!!!!!!!!!!!!!!! popierana na ten stołek przez Platformę Obywatelską !!!!!! ręce opadają, nawet mnie się nie chce „wyciungać wniuskuw” (i pochodzi z pewnego słynnego prowincjonalnego miasta, ale to inna bajka na inne dywagacje A teraz już bez jaj, czy panowie posłowie z PO zapomnieli, ze na takim strategicznym stanowisku maja swoją protegowaną?????????? w ministerstwie które zabiera nam trasę S17 ??????? Gadajcie sobie dalej o lobbingu itepe itede
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żebyśmy się jakoś zwołali i zrobić blokadę al Solidarności tak ze dwa dni gwarantuje że kasa się znajdzie od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak Lubelszczyzna zostanie na szarym końcu! odcięci od świata i technologii! pora coś zrobić. popieram blokadę krajówki i zmiany rządzących. miało być lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez popieram blokade pozadna !!zorganizujmy cos po swietach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to śmierdzi Lepperem...przed wyborami obecni wygrani chcą znowu zamydlić wam oczy i pewnie im się to uda...niestety warszawka nie sypnie kasy na puszcze, bo niby po co - są inne plany itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć się i do krów prostaki. Drogi wam się zachciało , a później co , może drugie lotnisko albo szybka kolej . Do roboty do obrządku . Nic dla was nie było i nie będzie . Zrozumcie ,że wy jesteście od roboty , ROBOTY . Elita musię się bawić a wy zapier..alać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukanie teraz kasy gdy ja zabrał rząd to kolejny pic marszałka i jego otoczenia z Palikotem włącznie lobbować trzeba było 4-5 miesięcy temu budujecie zamki na piasku panowie z pomocą wyborców którzy znów Wam dali władzę cztery lata zastoju i marazmu to pewne i nieważne czy to PO czy ktoś inny bo mamy samorządowców nieudaczników i to jest tragedja dla lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie, że to samo mówią i robią ci, którzy jeszcze miesiąc temu siedzieli tu gdzie oni teraz siedzą. Ufojta nam - my są inni i to nic, że przez ostatnie 3 lata gramy w tej samej drużynie co nasi poprzednicy i podejmujący aktualne decyzje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny ziom z Lublina napisał:
Ziomy netowe i lubelskie !!!!!!!!!! powód do smutactwa jest powazny !!!!!!!!!, zajrzałem se na stronę Ministerstwa Infrastruktury, to jest to „ciało” którym rządzi minister Grabarczyk, ten co nam nie chce zbudowac ekspresówki do Lublina (znaczy drogi S17) i co moje piękne oczy zobaczyły, a jak zobaczyly to się łzami ze wzruszenia zalały ??????? zastępcą min. Grabarczyka jest nie kto inny jak pochodząca z woj. lubelskiego wiceminister Patrycja Wolińska !!!!!!!!!!!!!!!! popierana na ten stołek przez Platformę Obywatelską !!!!!! ręce opadają, nawet mnie się nie chce „wyciungać wniuskuw” (i pochodzi z pewnego słynnego prowincjonalnego miasta, ale to inna bajka na inne dywagacje A teraz już bez jaj, czy panowie posłowie z PO zapomnieli, ze na takim strategicznym stanowisku maja swoją protegowaną?????????? w ministerstwie które zabiera nam trasę S17 ??????? Gadajcie sobie dalej o lobbingu itepe itede
Poseł Żmijan niech wam załatwi On sie uważa za wielkiego Barona w PO to teraz niech działa .... a jak nie to 15.01.2012 do domu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam,co robili dotychczas Ci sami ludzie:Hetman,Grabczuk ,Sobczak i SOsnowski? Hetman tak napracował się w ministerstwie,że nawet nie wie co się stało z funduszami,a pozostali całą kadencję zajmowali się sobą.Sobczak odpowiadał i odpowiada za inwestycje.Tak nadzorował departament transportu ,że marszałEK GRABCZUK MUSIAŁ GO ROZWIĄZAC,ale Sobczakowi włos z głowy nie spadł.Ten kit /hazardzisći i gumofilcowi/ mogą wciskać ludziom,ktorzy ślepo im ufają,ale większość widzi,że władza w Lublinie jest bezradna i niekompetentna.To nie jest władza na obecne czasy.I jeszcze jedno pytanie?:gdzie byli posłowie i europosłowie?Czyżby nie wiedzieli co się dzieje?Na sesje sejmiku nikt nie zaglądał mimo zaproszeń!Jedynie śp.poseł Wojtas bywał na sesjach.Pozostali pamiętali o układaniu list wyborczych w swoich partiach.Lubelska władze powinien zastąpić komisarz i 1-osobowo zarządzac województwem,bo dotychczasowe rozwiązanie jest stratą pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
floyud napisał:
Pomysł jest prosty i oczywisty. Odsunąć od rządzenia to całe salonowe towarzystwo z PO.
I co w zamian? PiS które się tak samo po 4 latach się złajdaczy jak PO.... mieliśmy próbke i dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
teatr budują dłużej i niejeden sie na tym napasł
No tak, w sumie to jedne z głównych za lewą kasę za teatr córci zakupił kamienice na Starym Mieście i galerię tam teraz prowadzi to chyba taka wąska kamienica vis a vis Grodzkiej 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabarczyk ty szmaciazu ze wsi !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszczochy ktore nazekaja na PSL widzicie ze jedynie Lubelski chop walczy o region a nie wyzwiska tylko nie PSL -mieliscie inteligetnego Pruszkowskiego 8lat Wasilewskiego 4 .A okazuje sie ze to ludzie NIEOPERATYWNI NIE ZARADNI a p.Hetman robil swoje tylko probuje go wykolegowac GRABARCZYK adwokat z Łodzi .Mam wielki zal ze ludzie wierzyli pani WOLNIEWICZ ponoc zna realia regionu.Sobczak to cyrkowiec nieudacznik ten pan nic dla regionu nie zrobil -.sobczak ..lubelszczyzna pyta co z obiecanka LOTNISKA kto podklada nogi dlaczego nie Niedzwiada ,to chcemy wiedziec.........panowie Hetmani Zuk macie szczypte ZAUFANIA CZekamy i sie wszyscy Wlanczamy lacznie z Zwiazkami Solidarnosci ,ktorzy mowia jestesmy Zdesperowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Hetmana napisał:
Wszystkim tym którzy zarzucają Hetmanowi, ze niby nic przez trzy lata pracy w ministerstwie rozwoju regionalnego w warszawie nie zrobił przypominam: to właśnie Hetman zabezpieczył i przypilnował, żeby kasa UNIJNA została przydzielona na rozbudowę drogi krajowej S17 warszawa-lublin jako trasy ekspresowej. Ta kasa załatwiona przez Hetmana nadal czeka, żeby ją na ten cel spożytkować, ruch jest po stronie ministra Grabarczyka, który chce nam ta drogę zabrać, przez co stracimy kasę unijną. PS. Kasa unijna na Program Polski Wschodniej to też zasługa Hetmana, wiec zanim zaczniecie cokolwiek na Hetmana gadac, to sprawdzcie, bo chociaz anonimowo, to jednak jeden z drugim wyjdziecie na amatorów i laikow. Wiec zamiast wypisywac nieprawde poprzyjmy wszyscy Hetmana, bo to pierwszy polityk, który się nie cacka, tylko glośno mowi to, o czym od dawna wszyscy tu w necie piszemy na postach.
JA zabiegam i zabezpieczam że powstanie w Lublinie siedziba Google i Microsoftu już za dwa lata!!! Jestem gość co nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...