Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ocenili wydziały. Jak wypadły lubelskie uczelnie?

Utworzony przez czytelnik, 4 października 2013 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Znowu stare, nieaktualne zdięcie, nie mówiąc już o pewnych nieściśliwościach w tekście. Ciekawe jaką ocenę dostałaby Dziennik (oraz inne polskie gazety), za swoją "rzetelną inaczej" pracę. Strach pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydział Mechaniczny 7 miejsce w kraju? Cały sprzęt od mierników(86rok produkcji :blink: )po komputery i inne nadaję się do wymiany. Tak samo na WEiI.    Te miejsca to chyba  dają od tego ile bezrobotnych się naprodukuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w kraju, a w Lublinie ludzie. Czytajcie ze zrozumieniem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podobna ocena przypadła Wydziałom Budownictwa i Architektury (trzeci wynik w kraju)" Ciekawe kto dostał 1. i 2. miejsce w kraju? hmm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika Lubel. jest tragiczna,nie wiem za co oni ją wogóle biorą pod uwagę w tych rankingach.Szczerze odradzam i nie polecam studiowania (jakkolwiek by to nazwać) w niej. Trzeci rok i nadal żaden pracodawca nawet by na mnie nie spojrzał,a kierunek (mechatronika) niby przyszłościowy i ciekawy,chyba tylko z nazwy. Informatyki uczyła mnie chyba z 80 letnia babcia,któa naprawde nie powinna w takiej szkole wogóle być,a niektórzy nauczyciele wychodzą sobie z laboratorium i mają nie powiem gdzie nas i wymagające ćwiczenia które wykonujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Rzecznik kul(prawniczka) niech nie sieje propagandy,że wydział prawa taki wybitny.Tak Wam ,którzy dobraliście się do władzy wydaje.Rok rzadzi już ta ekipa i zobaczcie jak wygląda KUL ,pusto,głucho.Zobaczcie rano pusto na uczelni kręci się po kilka osób . Pod koniec tej kadencji kul nie bedzie mial więcej niż 10 tys studentów. Potencjal naukowy:to przepisywane w kółko artykuły.   Zreszto uważam,że dużo lepszym rzecznikiem byłaby Pani BOjko.Jak się wypowie to konkretnie a nie te wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu stare, nieaktualne zdięcie, nie mówiąc już o pewnych nieściśliwościach w tekście. Ciekawe jaką ocenę dostałaby Dziennik (oraz inne polskie gazety), za swoją "rzetelną inaczej" pracę. Strach pomyśleć.
 
Politechnika Lubel. jest tragiczna,nie wiem za co oni ją wogóle biorą pod uwagę w tych rankingach.Szczerze odradzam i nie polecam studiowania (jakkolwiek by to nazwać) w niej. Trzeci rok i nadal żaden pracodawca nawet by na mnie nie spojrzał,a kierunek (mechatronika) niby przyszłościowy i ciekawy,chyba tylko z nazwy. Informatyki uczyła mnie chyba z 80 letnia babcia,któa naprawde nie powinna w takiej szkole wogóle być,a niektórzy nauczyciele wychodzą sobie z laboratorium i mają nie powiem gdzie nas i wymagające ćwiczenia które wykonujemy
może powinieneś zmienić kierunek albo uczelnię... studiowałam na lubelskiej polibudzie i jestem bardzo zadowolona, kompetentna kadra, fajnie prowadzone zajęcia ćwiczeniowe, dużo projektów, bardzo dobrze zorganizowany dziekanat... nic nie wspomniałeś w swoim poście że uczelnia się rozwija i rozbudowuje... może inwestycje na twoim wydziale są dopiero w planach... a jeśli chodzi o rynek pracy w naszym pięknym studenckim mieście... tego chyba nie trzeba komentować... na koniec dodam że po 3 latach studiów nie możesz oczekiwać że pracodawcy będą traktować cię jak specjalistę... może za wysoko mierzysz... trochę pokory i postaraj się raczej na początek o staż albo praktyki studenckie... powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika Lubel. jest tragiczna,nie wiem za co oni ją wogóle biorą pod uwagę w tych rankingach.Szczerze odradzam i nie polecam studiowania (jakkolwiek by to nazwać) w niej. Trzeci rok i nadal żaden pracodawca nawet by na mnie nie spojrzał,a kierunek (mechatronika) niby przyszłościowy i ciekawy,chyba tylko z nazwy. Informatyki uczyła mnie chyba z 80 letnia babcia,któa naprawde nie powinna w takiej szkole wogóle być,a niektórzy nauczyciele wychodzą sobie z laboratorium i mają nie powiem gdzie nas i wymagające ćwiczenia które wykonujemy
Wiesz napewno jak będziesz siedział nic nie robiac to pracodawcy beda biegac i cie prosic zebys u nich pracowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też studiowałem na Politechnice Lubelskiej ładnych parę lat temu (ale już w III RP) i bardzo miło wspominam te lata. Pracuję w zawodzie i nieźle sobie radzę (zarobki n x {średnia krajowa}).    Po szkole średniej, w której traktowano nas jak smarkaczy w końcu poczułem się tam "człowiekiem". Pozdrawiam kadrę z Wydz. Elektrycznego (wtedy jeszcze nie było "i Informatyki").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...