Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
poucinać wentyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było by ich teraz zgwałcić , ewentualnie kara powinna byc taka zeby kazdy z nich na wzajem sie zgwałcił , jezeli by nie chcieli to wtedy uciac wentyla .!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie pomyślał że ta biedna studentka sama chciała ? Ludzie popatrzcie, kiedyś studentki to były  STUDIUJĄCE DZIEWCZYNY a teraz to CHICHODAJE I  UTRZYMANKI. Nie mówcie że tak nie jest bo widzę te studiujące kure..... w sklepach i widzę kto się z nimi prowadza. Spiła się pinda i puściła a teraz gwałt. Pokażcie jej twarz to sąsiedzi szybko powiedzą kto był jej klientem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że ochroniarskie tępe gęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki na pewno sa niewinni !!! baba pijana.d.......... sprzedana; teraz to się może żalić do pana boga; wiem jak to jest używka rozluznia chce się i too ito , zebrało ja na miłości a teraz lament; wstydu to nie ma i dlatego jak moja babka jest na rauszu to jej nie tykam, bo coś odweali i poleci i powie że ja wziąłem siłą, a jeszcze jakby jaki siniak lo jesooooooooooo Zamość murowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto "polskie partyjne prawo". Partyjne bo przez partyjniaków pisane ani przez prawaników. Gnój jeden z drugim będą grać na nosie a Sąd ?...rozłoży ręce. Kiedy się skończy taka samowola oskarzonych?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zdjęć widac że twarz nie musnięta intelektem jak to ochroniarzyna! :) Mam nadzieje że sędzią będzie stara zatwardziała feministka:) i dostaną prymitywy po 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie pomyślał że ta biedna studentka sama chciała ? Ludzie popatrzcie, kiedyś studentki to były  STUDIUJĄCE DZIEWCZYNY a teraz to CHICHODAJE I  UTRZYMANKI. Nie mówcie że tak nie jest bo widzę te studiujące kure..... w sklepach i widzę kto się z nimi prowadza. Spiła się pinda i puściła a teraz gwałt. Pokażcie jej twarz to sąsiedzi szybko powiedzą kto był jej klientem!!!!
WREDEW ! zastanów się co wypisujesz. Uogólniasz sprawę studencie.  Klub jest (był) z alkoholem a więc każdy kto tam przebywał mógł się napić a potem ...różnie bywa jeden wytrzymuje 1/2 l a drugiemu już za wiele. A "OCHRONA" jest od tego aby CHRONIĆ nie przed złodziejem ale przez ludzką słabością-też.  A tu było podwójne nie dopełnienie OBOWIAZKÓW ochrony ludzi a nawet brutalne przestępstwo.  Ochroniarz i policja ma obowiązek OCHRANIAĆ ludzi a nie wykorzystywać przewagę funkcyjną, a jeżeli to robią funkcjonariusze pominni być przykładnie ukarani i to "z górnej półki"!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jacy to ochroniarze  :D  Toż to ciecie bez licencji. Znam ich już parę lat oni zawsze zasmarkani i z glutem pod nosem chodzili.  Jakby zgwałcili dziewczynę z naszej dzielnicy toby cweli  musiała policja do domu eskortować gdyż frajerzy zostali by wykastrowani na ulicy na żywca. Ale teraz pod celą będą robić za parówy. Każdy wie jak traktuje się gwałcicieli w więzieniu. Po 22-giej będą kolegom pod celą głowę wkładać pod kołderkę.  :D  :D  :D . Już sobie wyobrażam jak będą wyglądały ich zwieracze jak wyjdą z mamra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki klub, tacy ochroniarze xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żeby im koza d..y dała,za majty pójdą pierdzieć w pasiaki i będą dziewczynkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tam był  ochroniarzem,  Maniek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz ja ich bym wy*** skurwieli.. Ale reklama dla Clubu swietna, naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ochroniarze mieli być wobec niej brutalni. Ci do stosowania przemocy się jednak nie przyznają. Według śledczych, zebrane w sprawie dowody potwierdzają wersję kobiety. Studentka była badana bezpośrednio po zdarzeniu."   ...  ciekawe co na to żony tych ochroniarzy ? Wyobrażam sobie te gadki w domu : "Kochanie, idę na nocną zmianę do pracy. Pokopuluję trochę, na bramce trochę postoję, i rano będę z powrotem, żeby cię ucałować."  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W mamrze jak każdy gwałciciel zostaną przecweleni . Będą żreć na kiblu. Jak wyjdą z mamra ludzie będą na nich pluć , nikt nie poda im ręki , frajerom przecwelonym w mamrze siedzącym za " majty " nie podaje się reki.  Oj nie będą mieli chłoptasie łatwego życia. Już pierwszej nocy tych frajerów rozdziewiczą  Ha ha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W mamrze jak każdy gwałciciel zostaną przecweleni . Będą żreć na kiblu. Jak wyjdą z mamra ludzie będą na nich pluć , nikt nie poda im ręki , frajerom przecwelonym w mamrze siedzącym za " majty " nie podaje się reki.  Oj nie będą mieli chłoptasie łatwego życia. Już pierwszej nocy tych frajerów rozdziewiczą  Ha ha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie pomyślał że ta biedna studentka sama chciała ? Ludzie popatrzcie, kiedyś studentki to były  STUDIUJĄCE DZIEWCZYNY a teraz to CHICHODAJE I  UTRZYMANKI. Nie mówcie że tak nie jest bo widzę te studiujące kure..... w sklepach i widzę kto się z nimi prowadza. Spiła się pinda i puściła a teraz gwałt. Pokażcie jej twarz to sąsiedzi szybko powiedzą kto był jej klientem!!!!
Tak czy siak trzeba mieć swoje zasady. Jeśli uprawiasz seks z pierwszą lepszą kobietą to musisz się liczyć z takowymi oskarżeniami, a że było ich trzech... Trzeba być desperatem żeby rzucać się na pijaną studentkę. Tyle z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni ją zgwałcili i zapewniam , że nie była pierwszą ofiarą . Teraz jest to nagminne i brawo dla policji za właściwe potraktowanie sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie pomyślał że ta biedna studentka sama chciała ? Ludzie popatrzcie, kiedyś studentki to były  STUDIUJĄCE DZIEWCZYNY a teraz to CHICHODAJE I  UTRZYMANKI. Nie mówcie że tak nie jest bo widzę te studiujące kure..... w sklepach i widzę kto się z nimi prowadza. Spiła się pinda i puściła a teraz gwałt. Pokażcie jej twarz to sąsiedzi szybko powiedzą kto był jej klientem!!!!
  Nie  !nikt nie pomyślał , że chciała bo to nielogiczne JEŁOPIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych trzech to rury bardaszne. Jakbym któregoś spotkał łeb rozwalam tym czym tylko mam pod ręką . I nie obchodzi mnie że za  ścierwo pójdę siedzieć . Takich frajerów trzeba tępić gdyż nie mają prawa oddychać tym samym powietrzem co reszta społeczeństwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...