Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnaleziono ciało zaginionego nauczyciela z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 o 14:06 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla rodziny :(.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co mu się stało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oj Rafałku... to się porobiło... :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak mi żal. Wydaje się niemożliwe,żeby taki łebski,wesoły,ciekawy świata Rafał...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielki żal. Wyrazy współczucia dla Rodziny. Rafała zapamiętałem jako mądrego, wrażliwego Człowieka o dużej wiedzy i poczuciu humoru. Szkoda, że wielu go nie doceniło, a XXI wiek nie był mu przyjazny. Może TAM znajdzie wieczny odpoczynek i światło ponadczasowe. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
R.I.P.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rafał udał się ... w ostatnią podróż. Poznałem go kilkanaście lat temu w Warszawie - na eliminacjach do jakiegoś teleturnieju. Potem razem uczyliśmy się do eliminacji z Wielkiej Gry z tematu "Geografia Skandynawii" - wkuwając trudne fińskie i islandzkie nazwy. Startowaliśmy też razem z "Geografii Afryki' - w obu przypadkach wygrywając eliminacje. Wtedy to były dla nas podróże naszych fantazji. Wiele z nich udało nam się później zrealizować. Obserwowałem z zainteresowaniem jego reportaże z interesujących miejsc, świetnie udokumentowane fotografiami. Dwa tygodnie temu ja byłem w Portugalii, a z facebooka śledziłem relacje z podróży Rafała po Włoszech. W tamtym tygodniu, kiedy ja byłem akurat w Wiedniu - nie mogłem być na pogrzebie mojej koleżanki. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na tydzień za granicę... i prawdopodobnie znowu nie będę na pogrzebie... Obu nas łączyła pasja wiedzy, krytycyzm ... i zaangażowanie w walce z absurdami władzy - pamiętam Rafała, kiedy zbierał podpisy w lecie 2015 r. do Ruchu Kukiza, a ja stałem obok ze swoim busem na górze ulicy Świętoduskiej. Rafał był człowiekiem bardzo skromnym - nie eksponował siebie, nie kandydował do władz. Był bardzo koleżeński i uczynny. Pozostaną mi na zawsze w pamięci trudne skandynawskie nazwy, których razem uczyliśmy się. Jego rodzinie składam wyrazy szczerego współczucia. Wojciech Górski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co on w tym lesie robił był nauczycielem pracował w Głusku czy miał do pracy po drodze do Głuska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłam miesiąc temu, z tym panem, na szkoleniu na temat pracy z dziećmi niepelnosprawnymi. Byl bardzo zaangazowany w szkolenie, zadawał wiele pytan. Widac że lubil swoją pracę i osoby z którymi pracował.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwna spraw to
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miał zaniki pamięci ? Czytając o nim to nie powinien mieć trudności z odnalezieniem powrotnej drogi do domu
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: