Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołać prezydenta czy nie? Internauci w obronie Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Jeszcze chwila i CBA będzie sprawdzać czy Żuk nie przejechał skrzyżowania na czerwonym świetle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mu się do dupy dobiera ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie byle prawnika to wam powie, że prawo stoi po stronie prezydenta, w CBA za dużo aptekarzy z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odwołają ministra MON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołać go za bus pas na ulicy jana pawła i brak jakiegokolwiek ruchu w sprawie poszerzenia sobińskiego czyli udrożnienia przejazdu północ południe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na ponad 13,5 tys. pracowników zatrudnionych w urzędzie, jednostkach organizacyjnych, szkołach, domach pomocy społecznej, spółkach miejskich to jest to wynik kompromitujący dla Żuka. Nawet swoi go nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, dobre zmiany" chcą wsadzić swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas najwyższy a tych obrońców to trochę mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana niech w końcu zacznie coś robić na rzecz Lublina a nie opluwać tylko ludzi co dla miasta chcą zrobić dużo ja k Prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci, czy ustawieni zwolennicy? Tego nikt nie sprawdzi a takie metody są znane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy internauci poczuwają się do spłaty zadłużenia miasta w wysokości 3.900 zł na każdego mieszkańca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwa.Ja jestem Internautą i nie chcę tego pana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odwoływać,ale zobowiązać do zwrotu pieniędzy pobranych niehonorowo. Wszak na brak kasy on nie może narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem i zawsze byłem pisowcem ale za takim prezydentem stanę zawsze bo nie jestem ślepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sonda to PO-wski przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za odwołaniem Żuka. Nie lubię go za to, że odebrał stypendia lubelskim sportowcom, którzy robili to za własne pieniądze a dał stypendia sportowcom, którym kluby pokrywają wszelkie koszty i wypłacają wynagrodzenia. Bogaty biednego nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę obrońcy tego człowieka, są przekonani o czystych łapkach Żuka? Jakieś argumenty, że rozwinął Lublin mają się nijak do pazerności na kasę. Przez dwa lata, miesiąc w miesiąc pobierał ponad 10 tysięcy dodatkowej kasy. Czy to była ukryta łapówka? CBA twierdzi, że tak. Ja też jestem tego samego zdania. ONI wszyscy tak jednak mają - zero skrupułów - oby żyło się lepiej. Pobierał,  bo miał do tego prawo. Tylko głupiec taki jak ty może nazwać to łapówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wildbliss.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest fair ze strony Zuka. Jeśli ma się zarzuty, ma zadecydować sąd, to po co te ustawki. Żeby naciskać na sąd?! Podobno w Polsce nie ma Świętych Krów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...