Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogrzewanie może sporo podrożeć

Utworzony przez Michał23, 29 grudnia 2008 o 09:18 Powrót do artykułu
Przez ostatnie lata ogrzewam mieszkanie przez 4 miesiące,a dlaczego płacę za pozostałe 8 miesięcy,tego nie wiem.Jeśli koszty ogrzewania są rozłożone na cały rok,aby klient nie odczuwał drastycznie zawyżonych cen ogrzewania,to na to nie ma zgody.Temu tematowi powinna przyjrzeć się odpowiednia instytucja z ministerstwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chiałabym zrezygnowac z kaloryferów w bloku. Mieszkam na LSM. Czy ktos juz to przechodził ? Jak to sprawnie przeprowadzić ?
0
Od kilku lat ogrzewam mieszkanie przez 4 miesiące,wiec dlaczego płacę za pozostałe miesiące?Dlaczego liczniki ciepła rozlicza się za cały rok,a nie za sezon grzewczy?Coś mi się zdaje że ktoś na tym żeruje.
0
3,4proc czy 4,4 proc to niewiele w Bełżycach spółdzielnia się nie rozdrabnia i podniosła od stycznia ogrzewanie o 30 proc.
0
kto mi powie jak działają mierniki na kaloryferach ? u mnie zakręcony na zero wykazał większe zużycie niż ten na 8 W zeszłym sezonie było odwrotnie
0
~mała~ napisał:
3,4proc czy 4,4 proc to niewiele w Bełżycach spółdzielnia się nie rozdrabnia i podniosła od stycznia ogrzewanie o 30 proc.
MOŻE TA CIEPŁOWNIA TO PREZESA SPOŁDZIELNI ALBO JEGO BLISKICH
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: