Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj tam. Rysiek jest elektrykiem, może chciał ja podłączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Umrzesz" To groźba czy stwierdzenie ? Czy prokuratura sobie poradzi ? Można by powołać komisję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły POPiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nowego nie powiedział, nie odkrył ameryki, każdy kiedyś umrze, nie widziałem na jej twarzy smutnej ryfki więc może się aż tak bardzo nie zmartwiła tą wypowiedzią Pani Ania, no cóż jakie miasto tacy radni i takie skandale, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły POPiS...
Żartownisie;-))) Oczywiście ,że każdy z nas umarnąć musi , ale przecież zmartwychwstaniemy , to czego tu się smucić ...;-))) Chociaż ja akurat zmartwychwstać nie chcę , bo życie wieczne raczej byłoby do bani...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każdy umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajdziesz w ciąże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wojsku o północy dyżurni kompanii dzwonili do młodych dyżurnych ''kotów'' ze słowami ''umrzesz,umrzesz'' nikt nie umarł a koty miały pietra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnej Ryfce (interesujące nazwisko - "psipadek?") polecam: milanos.pl/vid-6334-Kabaret-Moralnego-Niepokoju---Laweczka.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przekazać radnej Ryfce, że życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna radno z PełO. Umrze z nas każdy i trzeba będzie zostawić ośmiorniczki, które tak bardzo kochacie, no i Makrela też nie pomoże razem z PE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za bardzo się porobiło "rodzinnie" w tym Wersalu. Są i tego skutki. Niedługo będą obrzucać się sami błotem. Co będzie na porządku dziennym... Smacznego.                                                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perrita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość z PiS mógłby umyć zęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli miałby honor to złożyłby mandat... karierowicz bez klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie groźba tylko stwierdzenie faktu. Wszyscy kiedyś umrzemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie poważniejszych spraw tylko głupoty jest pani tam dla mieszkancow-pani Ryfka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kiedyś umrze :P nic nowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak PiS obraża to nic się nie stało, jak im wytykają błędy to wielkie oburzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile pamiętam to nawet Pan Wołodyjowski w chwilach zadumy i przygnębienia mawiał: "memento mori".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...