Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy poszkodwana mieszkała na ul 25-lecia Opole Lubelskie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hu...J cie to obchodzi!!!
0
dwie strony medalu ... czyli, kierowca, który ponosi winę ... lub kierowca, który jest ofiarą arogancji i bezmyślności pieszych, którzy wymuszają pierwszeństwo, bo w ich głowach tkwi myśl - "kurde, tera ja ide, bo jestem homo(sapie)ns z żelaza ... "
0
Czy brak opon zimowych był bezpośrednią przyczyną potrącenia? Dziwnie brzmi ten tytuł.
0
Hu...J cie to obchodzi!!!
  Rysiek błędy ortograficzne robisz :)
0
jeśli pieszy był jedną nogą na przejściu to należ , się zatrzymać i udzielić pieszemu pierwszeństwa w przejściu jezdni a nie czekać może wróci , sam jestem kierowcą i wiem że niektórzy wymuszają to pierwszeństwo, ale są też kierowcy którzy nagminnie pokazuję kto tu rządzi, sam miałem taki przypadek ze kierowca chciał wyjść z samochodu by dać mi nauczkę bo za wolno szedłem .  
0
dwie strony medalu ... czyli, kierowca, który ponosi winę ... lub kierowca, który jest ofiarą arogancji i bezmyślności pieszych, którzy wymuszają pierwszeństwo, bo w ich głowach tkwi myśl - "kurde, tera ja ide, bo jestem homo(sapie)ns z żelaza ... "
A jeżeli pieszy jest na środku, a to kierowca mysli "kurde, tea jade, w koncu ta ja mam furke i mi wolno. Jak ich nie stac na samochod niech w domach siedza.". Naprawde wszyscy potraceni i zabici piesi wtargneli na przejscie? A wszyscy kierowcy sa tacy w porzadku i bez winy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: