Dnia 26.07.2014r otrzymałem telefon od przedstawiciela Orange Polska S.A ( nazwisko znane) że brałem udział w konkursie internetowym i w związku z tym jako nagrodę ma dla mnie propozycję otrzymania najnowszego smartfona na abonament. Dodatkowo jako dodatkowa nagroda abonament będzie przez cały okres umowy obniżony o 50%( zamiast 54zł będę płacił 27zł brutto). Ponieważ zgodziłem się na taką umowę dodatkowo zaproponował kartę na internet rownież za 14zł brutto ponieważ dodatkowo ulegnie rachunek obnizeniu o 10 zł za otrzymywanie faktury internetowo. Dodał jeszcze, że mogę najpierw otrzymać kartę na internet a pózniej telefon ponieważ karty ma przy sobie a telefony musi zamawiać w magazynie i to trochę się może opóznić ale mam się nie denerwować gdyż telefon otrzymam napewno. Po dwóch lub trzech dniach kurier dostarczył mi kartę na internet wraz z umową.Telefonu brak.Telefonicznie dowiedziałem się , że nie ma umowy na telefon gdyż mam windykację. Oczywiście, że mam windykację i się tego nie wypieram ale pan który dzwonił na pewno też o tym wiedział. Ponadto to nie ja dzwoniłem i prosiłem się o telefon tylko przedstawiciel orange złozył mi propozycję.W umowie którą otrzymałem od kuriera są wpisane nieprawdziwe dane dotyczące między innymi numeru dowodu osobistego jak i numeru telefonu do pracy. próbowałem ta sprawę wyjaśnić telefonicznie jak i osobiście w salonie ale mnie zbywano mówiąc że z ich strony wszystko jest w porzadku a mnie jak się nie podoba to mogę odstapić od umowy. Oczywiście, że to zrobiłem ale mimo wszystko fakturę mi przysłano na 57zł 97gr. Dodatkowo przyjechał do mnie ten sam kurier mówiąc mi, ze 0range prosiło go aby odebrał ode mnie mój egzemplarz umowy pod pretekstem, ze ją zagubili i muszą mieć jakiś egzemplarz.   Reasumując wynika z tego, że przedstawiciele Orange za wszelką ceę starakją się wprowadzić ludzi w błąd a tym samym zwiększać swoje zyski.Sprawa ta moim zdaniem nadaje się tylko do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz