Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
i kij nachlali sie za friko jakoś trzeba sie zapoznać z pracownikami bal z popijawa to dobry pretekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a h** z nimi kadra kierownicza nawalona jak meserszmity zadna nowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam na tym bankiecie z agencji pracy tymczasowej bo widocznie wolą nas zatrudnić jak kasjerów na stałe ale to nie libacja była jedna orgia nikt z kim nie wiedział i co się dzieje a potem w pracy się udaje że nic nie było i jescze fotki na nk zamieszczają świnie jedne burdel inic pozatym zapewne wszyscy teraz tęsknią za piotrem i jolą tak jak mówiła monika leclerc bez dobrego rygoru zleci na psy i tęsknimy panie barwiński bo pan wymagał jak mówiła monia f ale nie karał za damski hhhh pomyłki były jak w przypadku m oni wszyscy to wiemy alen zastąpienie piotra tym czymś za zana to bład teraz zaczynacie powoli pojmować walczcie o swoje nie dajcie się jak szmaty gnębić tej flądrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zobaczcie miał paść i nie pada ale jak bedziecie się rozliczac z pita to lepiej sprawdzcie bo kadrówki wyliczyły większość błednie zaniżone są składki UWAGA a libacje to tam sa i beda NORMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paść nie padnie szybko, bo kapitał zakładowy tej firmy wydmuszki to 100,000z ł. Wierzyciele nie będą mieli z czego ściągnąć - firma nie ma majątku i jak prezes nie jest bogaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes swoje wziął i dalej doi bo ma udziały w tym dobrobycie ale kosztem funduszu pracowniczego ludzi tam zatrudnionych nic mu nie będzie nawet jak padnie ten sajgon zabezpieczył się na taką ewentualność okradając pracowników z ich składek i kupując sobie za to działkę a oni i tak są od dawna bankrutami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co koniec forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ludzie a co powiecie o nowej dyrektorce , O stopie i o tych wszystkich innych nowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starych-nowych,nowych-starych -powrót synów i córek marnotrawnych,wywalonych na zbity pysk za czasów Barwińskiego za machloje i burdel w dokumentach,a że kapital mierny więc zaopatrzenie dzięki Leklerkowi z Zana,niech nowa dyrektorka spróbuje sil samodzielności jak Barwiński,a nie doi tamten leklerk,towar na pólkach nie jest wlasnością tej jednostki,tylko zapożyczony z Zana-tutaj tnie po kosztach zatrudnienia,bo i po co jej świadkowie,którzy od początku znają historię firmy,jest mobing w postaci zwalniania z pracy ,w tak prosty sposób zamyka się ludziom gęby.I znów sucz trafila na korzystne czasy dla pracodawców -podstępny,falszywy typ-zgnębić,zastraszyć-nawet kier. Mareczek jest pelen trwogi bezjajowy kierus.Ot nastaly czasy.Widzieliśmy na kasie kobietę pracującą z ręką w gipsie ! Dlaczego?bo takie są zasady wynagradzania,zaglucone damy,niezadowolone twarze-powrót do KuntaKinte ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Barwiński obecnie pracuje jako kierownik sklepu Tesco w Lublinie, z tego co mi wiadomo to nie zmieniły się jego metody kierowania pracownikami... to skandal, facet powinien trafic za kraty, a nie byc kierownikiem hipermarketu. Jestem zniesmaczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesprawiedliwoć napisał:
Ten pan Barwiński obecnie pracuje jako kierownik sklepu Tesco w Lublinie, z tego co mi wiadomo to nie zmieniły się jego metody kierowania pracownikami... to skandal, facet powinien trafic za kraty, a nie byc kierownikiem hipermarketu. Jestem zniesmaczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz awansował na kierownika TESCO w Puławach. To chyba z nami koniec? Ta opinia przyszła za nim, zanim zobaczyliśmy go na oczy. A było trochę spokoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisia już nie pracuje!!! HA HA HA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan idzie po trupach do celu, szczebelek kariery po szczebelku. Wykańcza po drodze wszystkich fizycznie i psychicznie. Kariera fajna rzecz, ale szanujmy się..... są man klepane te formułki do znudzenia i szkoda że menagerowie tego nie przestrzegają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że przełożony nigdy nie będzie naszym przyjacielem. Nie wiem jaki pan Barwiński był wcześniej ale obecnie współpracuje z nim na codzień i jest w porządku. Nie łamie prawa, poza tym ma dobry kontakt z pracownikami, nie wymaga rzeczy niemożliwych. Jestem w szoku że ten reportaż jest o tej samej osobie którą znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ AWANSOWAŁ W TESCO NA KIEROWNIKA REGIONU.ALE CHAMSKIE ZACHOWANIE POZOSTAŁO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Deb0308 - Sprawdz naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rzeczami,. Doceniam tym bardziej poruszenie takiego tematu na forum. Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej z tym fantem barwiński w tesco rzadzi dzięki Monice ludzie mają lepiej na turystucznej gratulacje jeszcze żeby oddał fundusz pracowników za który kupił działkę pod dom to by było SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...