Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrożna Mucha na trybunach hali MOSiR w Lublinie

Utworzony przez Meryl Streep, 19 lutego 2012 r. o 16:06 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze Pani Joanno, utrze Pani nosa wścibskim hienom zwanym dziennikarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HenDryk pozdrawia Panią minister
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wścibskie hieny od tego są by kontrolowały władzę, szczególnie, gdy ta kompromituje się na każdym kroku. Pani Mucha nie ma żadnych kompetencji do kierowania resortem sportu, co pracowice udowadnia przez ostanie tygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjść na mecz ubranym odświętnie +10 charyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to hieny, a jak chodziło o kogo innego, to dobrze było, jak by mu nawet do kibla wlazły, byleby go upokorzyć, wyśmiać, zelżyć mu. Jednego od psychopatów wyzywać można, a drugiego już nie. Takie osoby jak Meryl Streep, która tutaj piszesz, to hańba dla narodu, hańba dla kraju. Wstyd mi za mój naród, hipokryci, bigoteria zawszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to hieny, a jak chodziło o kogo innego, to dobrze było, jak by mu nawet do kibla wlazły, byleby go upokorzyć, wyśmiać, zelżyć mu. Jednego od psychopatów wyzywać można, a drugiego już nie. Takie osoby jak Meryl Streep, która tutaj piszesz, to hańba dla narodu, hańba dla kraju. Wstyd mi za mój naród, hipokryci, bigoteria zawszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wścibskie hieny dzialają na rzecz partyjnych kolegów/ koleżanek, którzy zębami zgrzytają ze złości i pazurki- sorry tipsy;) zdzierają z zazdrości i nasyłają kolejnych pismaków, aby przyłapać Panią Minister. A co do kompetencji..sami ich wybieraliśmy... wrzucając kartę do urny. 3/4 władzy nie ma kompetencji do zasiadania w ławie poselskiej, senatorskiej, bądź obejmowania teki ministra. A Pania Joannę pozdrawiam i trzymam za nią kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
webside napisał:
Przyjść na mecz ubranym odświętnie +10 charyzmy
Jak ma wyjść Lubelszczyzna zza wysokiego płota jak u naszych mieszkańców króluje głupota...? Zamiast ją wspierać- lubelską posłankę, szykują jej ciągle skuteczną łapankę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pytała kto te drużyny na ten mecz wytypował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie pytała kto te drużyny na ten mecz wytypował?
Nie, tylko miała małą radę dla graaczy, żeby sobie te siatki zaszyli to im piłka nie bedzie wypadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lep napisał:
Nie, tylko miała małą radę dla graaczy, żeby sobie te siatki zaszyli to im piłka nie bedzie wypadać.
Tobie już dawno mózg zaszyli stąd takie postękiwania i drgające odzywki na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Libor napisał:
Te wścibskie hieny od tego są by kontrolowały władzę, szczególnie, gdy ta kompromituje się na każdym kroku. Pani Mucha nie ma żadnych kompetencji do kierowania resortem sportu, co pracowice udowadnia przez ostanie tygodnie.
te wścibskie hieny od dawna tańczą jak im władza zagra, bo w innym wypadku koncesji nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech przyjdzie na mecz motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jankomuzykant napisał:
niech przyjdzie na mecz motoru.
Może Ty przyjdziesz bohaterze? I MOTORU a nie motoru. Troszkę szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada jakby przyszła do parlamentu a nie na mecz. Trochę luzu kobieto, już nie masz luźnych ubrań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AjaWierzę napisał:
Te wścibskie hieny dzialają na rzecz partyjnych kolegów/ koleżanek, którzy zębami zgrzytają ze złości i pazurki- sorry tipsy;) zdzierają z zazdrości i nasyłają kolejnych pismaków, aby przyłapać Panią Minister. A co do kompetencji..sami ich wybieraliśmy... wrzucając kartę do urny. 3/4 władzy nie ma kompetencji do zasiadania w ławie poselskiej, senatorskiej, bądź obejmowania teki ministra.A Pania Joannę pozdrawiam i trzymam za nią kciuki.
Wpraszam sobie. Ja nie głosowałem na panią Muchę, bo po pierwsze to KoMucha, a po drugie o jej kwalifikacjach morlanych świadczy porzucenie dzieci dla kochanka. Teraz się okazało, że merytorycznie jest przygotowana do pełnienia funkcji publicznej w tym samym stopiniu. Gdyby dziennikarze mieli odrobinę odwagi a nie wisieli u klamki likalnych POlityków po prośbie o reklamy i płatne ogłoszenia, to może by się mniej ludzi na tę kompromitację nabrało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już se k... POlatałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazela napisał:
Wyglada jakby przyszła do parlamentu a nie na mecz. Trochę luzu kobieto, już nie masz luźnych ubrań...
Pani minister była na Gali Mistrzów Sportu Niesłyszących gdzie dekorowała laureatów (w tym zwycięzcę z Lublina). Tak samo ubrana (co można sprawdzić) przyszła na mecz koszykarzy Startu. Pani Mucha nie przyjechała do Lublina na rewię mody, więc z czego tu robić sensację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...